Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 13711 wyświetleń

Konkurs "Mleko z klasą"

Weź udział w konkursie "Mleka z klasą" Krasówki – Kartkrówki


Mleczna Zabawa trwa!! Od 1 kwietnia można wziąć udział w konkursie "Krasówki - Kartkrówki". Konkurs został przygotowany dzięki programowi „Mleko z klasą ”. W konkursie można wygrać koszulki, MP4, rower, laptopa i inne cenne nagrody.


Nie czekaj! Przyłącz się do zabawy i już dzisiaj zaloguj się na stronie www.mlekozklasa.pl w Klubie Mleczaka. Co tydzień możesz rozwiązywać inną "Krasówkę", zostały jeszcze z matematyki, języka angielskiego, przyrody, logiki i pamięci. 
Pamiętaj! Jedną "Krasówkę" możesz napisać tylko raz, a czas jest ograniczony do pięciu minut.

Program "Mleko z klasą" co tydzień przyznaje nagrody dla zwycięzcy tygodnia-MP4 oraz 100 koszulek i piórników-nagrody pocieszenia. Organizatorzy także przygotowali główne nagrody w postaci laptopa, roweru oraz aparatu cyfrowego. Na zakończenie konkursu, uczniowie z największą ilością punktów zostaną nagrodzeni, nagrodami głównymi.
Wszystkie szczegóły konkursu dostępne są na stronie Mleka z Klasą www.mlekozklasa.pl.

Program "Mleko z klasą" istnieje od 2006 r. Program zachęca dzieci do picia mleka poprzez zabawę i szereg aktywności - m.in. przez konkursy oraz programy edukacyjne. Czyni to w sposób doskonale dostosowany do grupy odbiorców.
"Krasówki – Kartkrówki" to już kolejna aktywność przygotowana przez program „Mleko z klasą” łącząca w sobie zabawę oraz edukację.

poniedziałek, 18 października 2021

Wielka Parada Branickich 2021

Komentarze (1)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.