Kultura i rozrywka

Konkurs "Mleczne projektowanie"

Muzeum Mleka w Grajewie, Oddział Grajewskiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza dzieci z grup i oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w Przedszkolach oraz Szkołach Podstawowych z terenu powiatu grajewskiego (4-6 lat) oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu powiatu grajewskiego do udziału w konkursie „Mleczne projektowanie”. 

 

Każdy z uczestników będzie miał za zadanie zaprojektować swój karton na mleko przy wykorzystaniu dołączonego schematu w załączniku, a następnie wycięciu i sklejeniu go w formę przestrzenną 3D.

 

Prace należy dostarczyć w terminie 16-30.09.2022 r. (w godz. funkcjonowania) Muzeum Mleka w Grajewie (ul. Konstytucji 3 Maja 36, 19-200 Grajewo).

 

Więcej informacji na profilach facebook Muzeum Mleka, Grajewskiego Centrum Kultury, a także na stronach internetowych: www.muzeummleka.pl  i www.gckgrajewo.pl

Zapraszamy!

CTM-MM

 

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie autorskie w MBP w Grajewie

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie z Krówką Matyldą w Muzeum Mleka

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.