wtorek, 28 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 10579 wyświetleń

Konkurs matematyczny-ZSS

Już IV edycja międzyszkolnego konkursu matematycznego odbyła się 12. maja 2007 r.w Zespole Szkół Specjalnych w Grajewie. Tradycyjnie przygotowali go nauczyciele matematyki - Katarzyna Zamojska i Remigiusz Serafin. Uczniowie klas gimnazjalnych i zasadniczej szkoły zawodowej zajmowali się rozwiązywaniem zadań sprawdzających umiejętności matematyczne. Nie zabrakło, z pozoru bardzo łatwych, a jednak sprawiających czasami "niespodzianki" zadań logicznych. Celem konkursu było popularyzowanie matematyki wśród uczniów z niepełnosprawnością umysłową oraz integracja młodzieży z różnych szkół i ośrodków. Do udziału w konkursie zgłosiło się pięć kilkuosobowych drużyn z następujących szkół: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ełku, Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży, Zespołu Szkół nr 16 w Białymstoku, Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Grajewie.

Zwycięzcy konkursu otrzymali ciekawe nagrody ufundowane przez starostę powiatu grajewskiego oraz burmistrza miasta Grajewo. Sponsorom imprezy serdecznie dziękujemy!

Laureaci konkursu:
Mistrz Matematyki - Karol Danilczuk kl. III gimnazjum SOSW w Ełku
Wicemistrz Matematyki - Jarosław Borawski kl. II zawodowa ZSZ w Grajewie
II Wicemistrz Matematyki - Piotr Karczmarek kl. III gimnazjum SOSW w Ełku

 

 

poniedziałek, 27 maja 2024

Spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (1)

To piękne, że są takie konkursy, a jeszcze piekniejsze są uśmiechy uczestników :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.