środa, 26 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 1899 wyświetleń

Konkurs "Inwestycja z perspektywą"

Park Solidarności w Grajewie bierze udział w organizowanym przez Polską Agencję Prasową konkursie "Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej. Wygrana zależy tylko wyłącznie od naszego głosowania!


Dlatego zagłosujcie Państwo na "Zagospodarowanie Parku Solidarności oraz tworzenie terenów zielonych w Grajewie" - inwestycję można znaleźć zaznaczając odpowiednie województwo na mapie - po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów

- link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/#maps

 

Komentarze (5)

0% (35 głosów) no to macie mój 35 głos, gratki.. to więcej ludzi pracuje nawet w samym UM..

Przykro, że realny los parku zależy od wirtualnego głosowania, zresztą nie wiadomo kogo. Bo kto to jest ten wirtualny ktoś, oddający głos? Zwłaszcza, że taki głos można sfałszować. Takich to czasów dożyliśmy. Mniejsza o to . Najgorsze jest to, że się na to godzimy i jak to już widać, jako cywilizacja upadamy. No i chyba zasłużyliśmy na to, nieprawdaż?

Wycięcie prawie wszystkich drzew na Grajewskich ulicach to chyba nie zalicza się do tworzenia miejsc zielonych.

Oj, gdyby władze miasta naprawdę tworzyły tereny zielone , to może bym oddał swój glos. A ja to tylko widzę wycinkę drzew wokół i betonowanie ...

Jaka perspektywa.Psrk byl zarosniety i zaniedbany.Strach wieczorem przejsc bo juz pelno pijanych w katach na laweczkach,nawe przy placu zabaw.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.