czwartek, 18 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 8597 wyświetleń

Konkurs Biologiczny w PG 2

15 lutego 2012 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Grajewie odbył się rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. W zmaganiach uczestniczyło 29 uczniów z 14 szkół.  


Do stopnia wojewódzkiego zakwalifikowano następujących uczniów:

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Liczba punktów

1 

Klaudia

Galicka

Gimnazjum
im. Króla Zygmunta II Augusta w Janówce

50

 2

Konrad

Trzciński

Publiczne Gimnazjum
im. St. Antoniego Szczuki
w Szczuczynie

50

 3

Dominik

Okrój

Zespół Szkół nr 8
Gimnazjum nr 1
im. Marszałka J. Piłsudskiego
w Suwałkach

48

 4

Aleksandra

Ostrowska

Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków

48

 5

Wojciech

Putra

Zespół Szkół
nr 9 Gimnazjum nr 4

48

 6

Wiktoria Alicja

Korczak

Gimnazjum w Sztabinie

47

 7

Jan

Sawicki

Zespół Szkół nr 8

Gimnazjum nr 1
im. Marszałka J. Piłsudskiego w Suwałkach

47

 8

Maciej

Karczewski

Gimnazjum w Sztabinie

46

 9

Magda

Łozowska

Zespół Szkół nr 8
Gimnazjum nr 1
im. Marszałka J. Piłsudskiego
w Suwałkach

45

 10

Szymon

Bołtralik

Gimnazjum w Płaskiej

44

11

Katarzyna

Trocka

Gimnazjum
im. Króla Zygmunta II Augusta w Janówce

44

 12

Katarzyna

Alencewicz

Publiczne Gimnazjum
im. St. Antoniego Szczuki
w Szczuczynie

43

 13

Marek

Demiańczuk

Społeczne Gimnazjum
STO w Augustowie

43

 14

Aleksandra

Szczerba

Gimnazjum nr 4 w Augustowie

43

 15

Adrian

Klatt

Gimnazjum nr 2
im. Sybiraków w Augustowie

42

 16

Katarzyna

Lenczewska

Publiczne Gimnazjum
nr 3 im. Biebrzańskiego Parku Narodowego w Grajewie

42

 17

Paweł

Wierzbicki

Gimnazjum w Sztabinie

42

 18

Ewelina

Danowska

Publiczne Gimnazjum nr 2
im. Sybiraków w Grajewie

41

 19

Radosław

Lewoń

Zespół Szkół nr 10
Gimnazjum nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi
w Suwałkach

41

 20

Rafał

Pogorzelski

Gimnazjum nr 4
w Augustowie

41

 21

Elżbieta

Żywalewska

Gimnazjum w Sztabinie

41

 22

Martyna

Szkiłądź

Gimnazjum nr 3
w Zespole Szkół Samorządowych
w Augustowie

40

 23

Diana

Świerzbin

Zespół Szkół nr 8
Gimnazjum nr 1
im. Marszałka J. Piłsudskiego w Suwałkach

40

 24

Kacper

Zawistowski

Zespół Szkół nr 9
Gimnazjum nr 4

40

 

Do stopnia wojewódzkiego nie zakwalifikowali się:

Lp.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Liczba punktów

1 

Zofia

Denert

Społeczne Gimnazjum
STO w Augustowie

38

 2

Małgorzata

Kamińska

Gimnazjum nr 4

38

 3

Sylwia

Purwin

Gimnazjum w Zespole Szkół
w Bargłowie Kościelnym

37

 4

Zuzanna

Kozłowska

Gimnazjum nr 4 w Augustowie

34

 5

Joanna

Bugieda

Zespół Szkół nr 10
Gimnazjum nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi
w Suwałkach

32

 

czwartek, 18 sierpnia 2022

Prostki Dożynki gminne 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Tykocińska Biesiada Miodowa 2022

Komentarze (3)

Brawo Gimnazjum nr 2

Brawo Gimnazjum nr 3 w Grajewie:)

Gratulacje dla Kasi z PG3 - należało Ci się to wyróżnienie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.