Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 10920 wyświetleń

Koncert Orkiestry Dętej OSP

  
27 września 2011 r. w  sali widowiskowej MDK odbył się koncert grajewskiej Orkiestry Dętej OSP.

Koncert inauguruje rok szkoleniowy zespołu muzyków, grających na przeróżnych instrumentach dętych. Wkładają oni wiele wysiłku w przygotowania, próby muzyczne. Poświęcają swój czas, by, kiedy zajdzie potrzeba, urozmaicać ważne dla mieszkańców wydarzenia.

Orkiestra uświetnia wiele nie tylko lokalnych uroczystości. Podczas imprez, gdzie następuje przemarsz przez miasto, zdecydowane dźwięki przyciągają wielu ludzi starszych i młodszych. Ustawiają się oni wzdłuż drogi, by posłuchać skocznych i rytmicznych utworów. Kapelmistrzem orkiestry jest dh. Ryszard Jasionowski.

fot. e-Grajewo.pl

 

 

wtorek, 9 sierpnia 2022

Karaoke w GCK

wtorek, 9 sierpnia 2022

Warsztaty "Wakacyjna biżuteria"

Komentarze (8)

cieszę się bardzo, że nasze miasto ma tak wspaniałą orkiestrę,słuchanie koncertu to wielka przyjemność ,odpoczynek i relaks.

mamy tak super orkiestrę atak żadko mamy okazję słuchać prosimy o więcej koncertów

Trzeba przyznać, że Grajewo posiada na prawdę dobrą orkiestrę. Wielką przyjemnością było słuchanie koncertu, czekam z niecierpliwością na następny. Wielkie uznania dla całej orkiestry. Oby tak dalej !

Gratulacje dla grajewskiej orkiestry.
Jednak w tym miejscu chciałabym wspomnieć orkiestrę ze Szczuczyna, która tak bardzo i szybko rozwijała się dzięki kapelmistrzowi Adamowi N. Niestety znalazły się osoby, które zniszczyły tą wielką pracę. Orkiestra ta już nigdy nie osiągnie podobnego poziomu. Zawsze najłatwiej jest niszczyć, a o wiele trudniej jest budować...

Nie ma ludzi niezastąpionych a Adam N sam jest sobie winien!

Wspaniały koncert. Szkoda tylko, że tak mało osób przyszło. Ci co nie chce im się ruszyć tyłka z domu później pierwsi narzekają , że w Grajewie nic się nie dzieje w sferze kultury.

Szanowny Panie muzyku powodem niskiej frekfencji nie jest brak chęci mieszkańców lecz brak odpowiedniej publicznej informacji w instytucjach publicznych i na słupach ogłoszniowych. Po zapoznaniu się z tą stroną odniosłem wrażenie że zorganizowany on został na cześć Pana Gwiazdowskiego wyraz temu dał Pan Antoni Milewski w swoim powitaniu.Stawiam pytanie ? czy nie było na tym koncercie władz Powiatu i władz Miasta ponieważ brak jest informacji dlaczego ?

Adwocem do Czytelnik strony internetowej Sz P proszę nie mieszać polityki z koncertem OSP.Jeśli chodzi o sam koncert cudowny,wyrazy szacunku dla p Jasionowskiego,który umiejętnie potrafił zintegrować muzyków starszego i młodego pokolenia
tak trzymać

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.