piątek, 23 lutego 2024

Kultura i rozrywka

Koncert Noworoczny (21 I)

Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny pt. „Przystanek Hollywood” - widowisko z największymi przebojami muzyki filmowej w wykonaniu Teatru Muzycznego Iwia.

 

On i ona, przyjaciele z sąsiedztwa roztaczają marzenia o dobrym, szczęśliwym, bogatym życiu i karierze   w świecie wielkiego ekranu Hollywood. Snują cudowne wyobrażenia o byciu choć na chwilę gwiazdami filmowymi  z np: Dirty Dancing, Grease, Bodyguard, Indila, Mission Impossible czy Desperado i wierzą, że historie...

...opowiadane w piosenkach ich bohaterów, zmienią na zawsze życie w cudowną baśń.

Akcja pełna dowcipu, humoru i interakcji z widzem, przepełniona dynamizmem barw i kostiumów, sprawia, że czas spędzony na Przystanku Hollywood, na nowo rozbudzi w każdym z nas dziecięce pragnienia o byciu gwiazdą wielkiego formatu.

 

Wielką zaletą spektaklu jest m.in.  zespół muzyków złożony z wybitnych krakowskich instrumentalistów:

Leszek Szczerba - saksofony

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, saksofonista. Jeden z najbardziej wziętych krakowskich sidemanów. Zwraca uwagę koneserów swoim brzmieniem i sposobem improwizacji. Były członek zespołów Groborz-Kudyk Quintet i Spectrum Session Ryszarda Styły.

Jerzy Kluzowicz - fortepian

Wybitny pianista i aranżer w Salonowej Orkiestrze Kameralnej „Camerata”. Autor ponad 100 aranżacji, ok. 1000 koncertów, w tym wielu realizacji radiowych i telewizyjnych z muzyką salonową, operetkową, a także piosenkami    z udziałem wielu znanych solistów.

Wiesław Murzański - bas, wiolonczela

Absolwent  Akademii Muzycznej w Krakowie, w klasie wiolonczeli. Od 1981 współpracuje z znanymi krakowskimi artystami, grając w zespołach: Anawa Marka Grechuty, Leszka Długosza, Marty Bizoń. Ma w swoim dorobku wiele nagrań studyjnych, udział w spektaklach teatralnych, musicalach. Na wiolonczeli i kontrabasie nagrywał partie solowe m.in. do filmów Krzysztofa Kieślowskiego z muzyką Zbigniewa Preisnera i Kazimierza Kutza z muzyką Jana Kantego Pawluśkiewicza.

 

21 stycznia 2017r. (sobota), godz. 18:00.

Ceny biletów: 45 zł (parter), 40 zł (balkon)

Rezerwacja tel. 86 272 2991, w. 18.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.