Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 14479 wyświetleń

Koncert Mikołajkowy 8 XII

We wtorek 8 grudnia 2009r w sali widowiskowej MDK odbył się koncert z okazji Mikołajek.

Występ został zorganizowany przez  Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Grajewie. Najmłodsze dzieci ze szkół podstawowych wysłuchały programu wokalno - instrumentalnego. Chętnie dały się wprowadzić w świąteczną atmosferę, niektórym udało się też zdobyć słodką niespodziankę za rozwiązanie zagadki.

e-Grajewo.pl

niedziela, 7 czerwca 2026

Szczuczyn. Hiszpańska przygoda z Erasmus+

sobota, 6 czerwca 2026

Planszówki w Muzeum Mleka- 26 VI

Komentarze (1)

Pozdrowienia Dla Pani Uli Właźniak! Super pomysł! ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.