Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 10223 wyświetleń

Koncert „Odruchy serca”

06.12.2007r. Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie

Już przed godziną 17.00 salę zaczęła zapełniać społeczność szkolna, przybywali zaproszeni goście, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych, przedsiębiorcy, rodzice - przyjaciele szkoły.

Zebrani podziwiali popisy taneczne i muzyczne w wykonaniu uczniów, z zainteresowaniem oglądali scenki, słuchali pięknie recytowanych wierszy i śpiewanych piosenek. Pomiędzy kolejnymi występami dyrektor Halina Muryjas – Rząsa wraz z przedstawicielem Komitetu Rodzicielskiego Tomaszem Cebelińskim i Samorządu Uczniowskiego Aleksandrą Ptaszyńską wręczali upominki i dziękowali sponsorom za wspieranie szkoły.  Niespodzianką był występ Grzegorza Curyło, który utożsamiając się z ideą koncertu postanowił wystąpić na scenie za specjalną dedykacją dla sponsorów. Wykazał się on wokalnie śpiewając piosenkę „Ta ostatnia niedziela".

To już II edycja koncertu. Pierwsza odbyła się dokładnie dwa lata temu i myślą przewodnią były również „Odruchy serca”. Organizując takie spotkania Dyrekcja SP 4 chce wyrazić swoją wdzięczność osobom, które pomagają szkole. - Dziękujemy serdecznie i kłaniamy się nisko tym wszystkim, którzy tak blisko są związani z naszą szkołą i tak ciepłą ją postrzegają. To jedno z najpiękniejszych przedsięwzięć jakie udaje nam się zorganizować adresowane do szeroko rozumianego, bardzo otwartego dla naszej szkoły środowiska lokalnego. – mówiła wzruszona p. Dyrektor SP 4. 


 Zdjęcia
e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

Och- jaka piekna barwa głosu. Mozna powiedzieć, że Grajewo to MIASTO TALENTÓW!!!

Ciekawe do której szkoły uczęszczał nasz słynny Roofi...

Monika Zarzecka jest świetna a jej soistra Olga Zarzecka jest jeszcze fajniejsza....

Do RE: Do SP4 chodził Roofi :D

;/ chcialbys. Roofi chodzil do sp 1.

OMG... roofi teraz taka gwiazda... Zaraz będą się bić o jego koszulkę... LoL!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.