niedziela, 26 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 17 komentarzy
  • 9232 wyświetleń

Koncer "ROCK ŁĄCZY" 20 III

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (17)

zespoły rokowe, hihi
a swoją drogą wielkie brawa dla organizatora, bo od lat brakowało w Grajewie takiego koncertu... żeby jeszcze tak częściej

dlaczego w piątek? przecież jest Wielki Post

szkoda, że tylko 2 zespoły...ale dobre i to...super

Bo Polska jest krajem tolerancji religijnej, więc katolicy nie zabraniają osobom o odmiennych poglądach bawić się w czasie Wielkiego Postu. Taka jest prawda. Tak samo nie można zabronić ludziom jeść mięsa podczas Wielkiego Postu.

Panie wojtek, pokaż mi pan, bo ja znaleźć nie mogę na plakaciku, gdzie jest wzmianka o tym, że koncert jest obowiązkowy i każdy ma przyjść? Kto nie chce - nie idzie - dla mnie proste.

chodziło mi o to, ze sam z chęcią wybrałbym się na ten koncert, niestety w podanym terminie będę w Kościele na drodze krzyżowej (bycie świadomym katolikiem zobowiązuje mnie do tego)

takiego koncertu? a coz to za poziom muzyczny? ;P ale mozna popatrzec.

do blanka: bardzo wysoki poziom muzyczny ;)

Bardzo fajnie, że coś takiego zostało zorganizowane w naszym mieście :) Oby jak najczęściej odbywały się rockowe koncerty, tylko przydałoby się zaprosić więcej zespołów.

Czaqu lepiej koncert zorganizujcie, grają świetnie a z racji że właściwie mało kto o nich wie nie są tacy drodzy. Zobaczcie zresztą sami http://www.youtube.com/watch?v=1aox6qRRnQI www.czaqu.art.pl

to jeszcze przydałby się taki koncert na sali widowiskowej w mdk, ale zespołów hip hopowych

miejsce to kino relax nie hades dla niezorientowanych

Wielki Post? Koncert to koncert. Tacy katolicy? Obejrzyjcie film "Zeitgeist" (chociaz pierwsze 30 minut) i wtedy sie wypowiadajcie :) Tak poza tym... KONCERT BEDZIE BOSKI! Oby full kino bylo! :)

przydaloby sie wiecej takich koncertow ... bez kitu w grajewie nie ma duzo zespolow ale mozna posprowadzac tez zespoly z okolicy ale w tedy wstep tez by musial cos kosztowac bo nie wszystkich wykonawcow muzyki stac na dojazd z wlasnych kosztow i nocleg... swoja droga znam dobry zespol bialostocki ktory moglby przyjechac do nas i zagrac dla wszystkich uzytkownikow myspace moj profil www.myspace.com/666CzApLa666 mam ten zespol w znajomych pod nazwa HELLRAIZER goraco polecam /// pozdr all /// zapraszam na piatkowy koncert

Ładny sposób na lansowanie swojej osoby - dać linka do majspejsa :P. Zapomniałes tylko, że zablokowałes oglądanie go i nikt nie zobaczy Twoich znajomych.
Co do Hellraizer - zespół znany i lubiany, ale dla wybranych. W Grajewie nie miałby racji bytu, bo gra tradycyjny metal, który ma tu zaledwie kilku zwolenników.

koncert był zaje*isty xD Głośniej OD Bomb wymiatacie! AVE! \../

Można by zaprosić zespoły z Moniek czy z Ełku - w każdym razie z okolic. I żeby na Hadesie, bo w MDK to trochę nie pasuje, na koncertach lepiej się stoi jeśli nie skacze ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.