piątek, 23 lutego 2024

Sport

Komunikaty sportowe

Szczuczyn

Igrzyska Powiatu Grajewskiego w Szachach przeprowadzone zostały w Szkole Podstawowej w Szczuczynie 06 listopada 2004 roku. Zawody rozegrano równocześnie
w kategorii dziewcząt i chłopców. Sędzią głównym był Krzysztof Jaworowski, nauczyciel W_F SP w Szczuczynie . W zawodach wzięło udział 11 dryżyn dziewcząt i chłopców razem 68 osób.Grajewo

Dnia 7 listopada 2004 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie odbyły się Igrzyska Powiatu Grajewskiego w drużynowym badmintonie dziewcząt , w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie odbyły się Igrzyska Powiatu Grajewskiego w drużynowym badmintonie chłopców . W igrzyskach powiatu grajewskiego wzięły udział trzy szkoły podstawowe z Powiatu Grajewskiego .
Pierwsze szkoły dziewcząt i chłopców reprezentować będą nasz powiat grajewski
w Mistrzostwach Grupy Zachodniej , które odbędą się 14 listopada 2004 r. w Jabłoni Kościelnej . Sędzią głównym zawodów byli Pani regina Sulewska dla dziewcząt i Pan Zbigniew Łajewski dla chłopców.

więcej na stronie www.MOSiR.e-grajewo.plKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.