Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 8026 wyświetleń

Komunikaty MDK

Miejski Dom Kultury w Grajewie uprzejmie zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych do udziału w 59. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

    Eliminacje miejskie odbędą się w dniu 3 kwietnia 2014 r. o godz. 10.00 w MDK w Grajewie, ul. Wojska Polskiego 20.
    Karty zgłoszeń należy dostarczyć do dnia 28 marca 2014 r. do Miejskiego Domu Kultury w Grajewie.
    Regulamin i wzór karty zgłoszenia dostępny na stronie internetowej MDK: www.mdk.grajewo.pl

 

 

 Miejski Dom Kultury w Grajewie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w VI Miejskim Konkursie Recytatorskim p.h. ,,Pokaż się słowem..." o ''Nagrodę Dyrektora MDK", który odbędzie się w dniu 25 marca 2014 roku o godz. 10.00 w sali klubowej MDK w Grajewie ul. Wojska Polskiego 20.

     Termin nadsyłania zgłoszeń - do dnia 19 marca 2014 r. na adres: Miejski Dom 
     Kultury, ul. Wojska Polskiego 20, 19-200 Grajewo

     Regulamin i wzór karty zgłoszenia dostępny na stronie internetowej MDK:
     www.mdk.grajewo.pl

 

 

    MDK w Grajewie oraz ZPiT "Grajewianie"  zapraszają na Koncert Wiosenny, na którym  poza znanymi już naszym widzom tańcami zaprezentujemy nowe kompozycje powstałe w tym roku szkolnym. Każda z grup przygotowała na ten koncert nowe choreografie, a pokażemy je właśnie po raz pierwszy 29 marca - będzie to koncert pełen premier. Oprócz naszych tradycyjnych regionalnych tańców będziecie mogli zobaczyć również folklor od innej niż zwykle strony - w połączeniu ze współczesną muzyką i wciągającymi opowieściami. Na koncercie tym wystąpi gościnnie zaprzyjaźniony ZPiT "Małe Podlasie" z Siemiatycz ze specjalnym folkowym repertuarem.  Dochód z biletów przeznaczony będzie na bieżącą działalność ZPiT "Grajewianie". 
                                                                                         Serdecznie zapraszamy!

Komentarze (1)

hemm. Zamiast iść do kina na seanse będziemy chodzić na jakieś konkursy. Tylko mam jedne pytanie, po co było robic kino w Grajewie ? Mysle ze bedzie podobnie z basenem!!! tylko jestem ciekawy jak długo bedzie woda w basenie. Pewnie bedzie tak samo jak z kinem, jest kino ale bez filmów :P. ale jak by nie było to jest Grajewo :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.