wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11431 wyświetleń

Komunikat WZK

Ostrzeżenie o utrzymaniu się silnych mrozach!

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku informuje, że w woj. podlaskim będą utrzymywały się nadal bardzo niskie temperatury. Dziś tj. 20.01. temp. maks. w dzień  od -20 do -18 st. a temp. min. w nocy 20/21.01 wyniesie od -20 do -22 st. Odczucie chłodu będzie wzrastać przy umiarkowanym a w porywach dość silnym wietrze. Utrzymujące się silne mrozy będą powodować wzrost ryzyka  wychłodzenia organizmów ludzi i zwierząt przebywających na wolnym powietrzu. Istnieje zagrożenie wystąpienia odmrożeń i zamarznięć. Niskie temperatury mogą powodować utrudnienia w infrastrukturze krytycznej oraz powodować dalszy silny rozwój zjawisk lodowych na rzekach i zbiornikach wodnych.
 
W związku z powyższym, proszę: P/MCZK, służby, inspekcje i straże wojewódzkie oraz administrację samorządową o podjęcie stosownych środków przeciwdziałających ewentualnym zagrożeniom i utrudnieniom.DYTEKTOR WZK
Anatol Lewczuk

Komentarze (2)

A kogo z władz samorządowych to obchodzi!Im ciepło!

ONI MAJĄ CIEPŁO I ICH TO NIE DOTYCZY.WŁADZA MA INNE SPRAWY NA GŁOWIE.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.