Sport

  • 4 komentarzy
  • 11123 wyświetleń

Komunikat MOSiR

Licealiada Powiatu Grajewskiego w tenisie stołowym przeprowadzona została w MOSiR w Grajewie 3 listopada br.. Zawody rozegrano równocześnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Sędzią głównym był Tomasz Kindeusz nauczyciel ZS nr 1 w Grajewie. W zawodach wzięło udział 5 drużyn dziewcząt i 5 drużyn chłopców.


KOMUNIKAT  KOŃCOWY LICEALIADY  POWIATU  GRAJEWSKIEGO  W  TENISIE  STOŁOWYM


Dnia 3 listopada 2006 br. w hali MOS i R w Grajewie odbyły się Igrzyska Powiatu Grajewskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W igrzyskach powiatu grajewskiego wzięło udział dziewięć szkół podstawowych z Powiatu Grajewskiego w tym 6 dziewcząt i 9 drużyn chłopców.

KOMUNIKAT KOŃCOWY


Dnia 04.11.2006 r. w hali MOSiR w Grajewie rozegrana została Gimnazjada Grupy Zachodniej w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Startowało 9 zespołów dziewcząt i 10 zespołów chłopców. Zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych.

KOMUNIKAT

Igrzyska Powiatu Grajewskiego w Szachach przeprowadzone zostały w Szkole Podstawowej w Szczuczynie 28 października br.. Zawody rozegrano równocześnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Sędziowie zawodów: dziewczęta - Elżbieta Bogdan, chłopcy - Maria Jaworowska. Organizator: Krzysztof Jaworowski.


KOMUNIKAT  KOŃCOWY IGRZYSK  POWIATU  GRAJEWSKIEGO  W  SZACHACH

MOSiR

Komentarze (4)

Nie ma jakiś zdięć:( ?

nigdy nie będzie zdjęć!
dla szachistów z 5 szkół podstawowych (chłopcy i dziewczęta) tylko dyplomy dla drużyn. Dzieci nie dostają nawet złamanego długopisu!

Ale to byl tenis stolowy a nie szachy... i byla takze gimnazjada oraz licealiada:) Pozdrawiam... moze jednak doczekamy sie zdiec?

a gdzie są jakies foteczki??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.