sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

Komunikat KPP

W ostatnim czasie na terenie miast i wsi naszego powiatu stwierdzono przypadki kradzieży pieniędzy na szkodę osób w podeszłym wieku zamieszkujących samotnie. Sprawcami były przeważnie kobiety działające w grupach dwu i trzyosobowych, które oferowały do sprzedaży narzuty, dywany, firany, patelnie, kurtki i inne artykuły, prosiły o podanie szklanki wody, a następnie wykorzystując łatwowierność i zaufanie poszkodowanych, odwracając ich uwagę dokonywały kradzieży pieniędzy.

W związku z powyższym Komenda Powiatowa Policji w Grajewie zwraca się z prośbą o zachowanie środków ostrożności podczas wizyt takich osób, nie wpuszczanie ich do mieszkań, nie pozostawianie ich bez nadzoru, korzystanie z pomocy sąsiedzkiej. Ponadto niezbędne jest, aby w każdym przypadku pojawienia się ich, niezwłocznie informować telefonicznie dyżurnego KPP Grajewo tel. 997 lub funkcjonariuszy Posterunków Policji.

www.policja.e-grajewo.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.