środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11454 wyświetleń

Komunikat dla rolników

Uprzejmie informujemy, że od dnia 5 maja 2008 roku wydłużono godziny pracy Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego do godziny 18.00 w celu ułatwienia rolnikom dostępu do pomocy przy wypełnianiu wniosków o płatności obszarowe. Doradcy w biurach powiatowych będą udzielali pomocy do ostatniego klienta.

Przypominamy, że termin składania wniosków mija 15 maja 2008 roku. Rolnikom, którzy do tego dnia zgłoszą się do Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego bezwzględnie zostanie udzielona pomoc przy wypełnianiu wniosków.

Jednocześnie informujemy, że po 15 maja Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmować wnioski z sankcjami karnymi, tj. zmniejszeniem płatności kwot do których rolnik byłby uprawniony o 1% za każdy dzień roboczy. Termin składania takich wniosków mija 9 czerwca. Wnioski złożone po 25 dniach kalendarzowych od tej daty nie będą rozpatrywane.

 


        Sławomir Gromadzki

Dyrektor Podlaskiego Ośrodka
Doradztwa Rolniczego

Komentarze (5)


AHA!! I WSZYSTKO JASNE!

A gdzie jest siedziba PZDR ???

ado czyjej kieszeni pójdzie ten jeden procent

Siedziba PZDR w Grajewie mieści się przy ul.Elewatorskiej 10, a dokładniej piętrowy budynek obok Cennasu

Dzięki za info (do rolnik) już wiem gdzie to jest.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.