wtorek, 28 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 10047 wyświetleń

Kombatancki opłatek

W sobotę 6 stycznia odbył się kombatancki opłatek zorganizowany przez Środowiskową Radę Kombatantów i Osób Represjonowanych w Grajewie. W tym roku zgromadził rekordową liczbę 180 uczestników, w tym szereg zaproszonych gości. Na szczególne podkreślenie zasługuje udział: senatora Zalewskiego z Łomży, posła Gwiazdowskiego z Radziłowa, gen. Zatońskiego z Dowództwa Wojsk Lądowych, gen. Poluchowicza Dowódcy 15 Giżyckiej Brygady Zmech. wraz z korpusem oficerskim, płk Malinowski szef WKU oraz władz samorządowych na czele ze starostą Augostowskim i burmistrzem Waszkiewiczem.
Ponieważ przy okazji spotkania opłatkowego Związek Represjonowanych Politycznie Żołnierzy Górników obchodził 15-lecie swego istnienia, zostało ono wzbogacone o uroczystość wręczenia medali „15-lecia ZRPŻG” członkom grajewskiego Koła ZRPŻG oraz osobom ściśle z nim współpracujących.
T.D.

poniedziałek, 27 maja 2024

Spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (6)

Tacy fantastyczni ludzie przybyli na to spotakanie a sala świeciła pustkami ?(chodzi o wystrój). Drodzy organizatorzy troszkę smaku i szacunku dla tych wspaniałych uczestników.

co prawda, to prawda.patrzac na zdjęcia - przez chwilę myślałem, że przyszli... na halówkę.

*** podaj organizatorom swoje namiary, to może skorzystają z twojej pomocy - oczywiście całkowicie społecznie.

Nie macie pojecia jak starsi ludzie potrafia sie bawic:):):) oczywiscie nie na sucho hehe:D:D

tam była moja babcia podobno bylo super to chyba widać jak ci ludzie się bawią!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.