czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12514 wyświetleń

Kolorowe podwórka

Z roku na roku poprawia się atrakcyjność dziecięcych  placów zabaw. Znikają stare metalowe huśtawki a w  ich miejsce montowane są drewniane kolorowe konstrukcje. Piaskownice podlegają kontroli Sanepidu, dlatego też osoby odpowiedzialne uzupełniają  systematycznie nowy piasek. Szkoda tylko że właściciele czworonogów nie zawsze pamiętają iż piaskownice są dla dzieci a nie dla psów.

e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (9)

Najbardziej " kolorowe " podwórka są przy blokach przy ul. Wiktorowo.
Od czasu powstania osiedla w 1986 roku nic tu się nie zrobiło dla dzieci, tylko co przyroda stworzyła to jest. Ale małych dzieci jest tu takze bardzo dużo. ZAPOMNIANA DZIELNICA.

dobre i to...
Grajewo przez takie place zabaw staje się nie szare a kolorowe ;)
a dzieciaki mają więcej radości z życia ehehh :D

Teraz już w dużych miastach robi się piaskownice z pokrywami - jak dzieci nie bawią się to piasek jest przykryty, głównie przed psami i kotami zabezpiecza się.Te piaskownice często są z plastiku w kształcie zwięrząt, na moim osiedlu jest w kształcie żółwia.

Proponuję spacer z aparetem na Os. Centrum... tam to dopiero są place zabaw, zdewastowane stare rupiecie, strach puszczac tam dzieci.Gdzie te piekne drewniane ? Piasek jest uzupełnieny ?????? GDZIE ????!!!!

hahahah na 1 zdjęciu jest moja kolezanka jejjejehehehehehhe

To ADM tak rządzi na Wiktorowie - -wstyd i hańba

Teraz Panie Prezesie ,może plac sportowy dla starszej młodziezy z prawdziwego zdarzenia. Sztuczna nawierzchnia itp. Zapraszam do Łomzy, gdzie można to zobaczyć. Pozdrawiam i czekam na ciekawe
pomysły ze strony spółdzielni mieszkaniowej.

gdzie zniknęły te stare metalowe konstrukcje?raptem są dwa nowe place zabaw a reszta dostała ten stary złom tyle że pomalowany, na Południu jest jedyny fajny i bezpieczny plac przy bloku nr.14 a reszta to stare niebezpieczne połamane karuzele itp.czym tu się chwalić ?

Może w końcu ktoś pomyśli o parku przy ulicy Wojska Polskiego.
Jak długo te skorodowane i niebezpieczne "zabawki dla dzieci" będą jeszcze straszyły nas-rodziców. Myślę, że powinno się je stamtąd zabrać jak najszybciej. Nie muszą się tam pojawiać nowe, ale na litość boską-usunąć to złomostwo zanim stanie się jakieś nieszczęście. Dzieciom trudno jest wyjaśnić, że te "zabawki" grożą niebezpieczeństwem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.