niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12282 wyświetleń

Kolizja w Wąsoszu

1 września br. dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że w Wąsoszu miał miejsce wypadek.

Po godz.17.00 kierujący motorowerem Junak mieszkaniec gm. Grabowo wyjeżdżał z drogi podporządkowanej na skrzyżowaniu ul. 11 Listopada, Mazowieckiej i Piaskowej.
Doszło do kolizji - 17 – latek uderzył w prawidłowo jadącego ul. Mazowiecką Volkswagena Golfa, którym jechał 26 – latek.

Jak informuje oficer prasowy KPP Grajewo - kierujący motorowerem doznał obrażeń kończyny dolnej, pasażerowi, jak również kierowcy VW nic się nie stało.niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (6)

Nareszcie coś piszą o Wąsoszu! Dziękujemy, jeszcze chcemy!

dziesiątki ludzi, każdego coś interesuje, ale pomóc nie ma komu?? Skoro nie pomagasz CZŁOWIEKU to chociaż nie przeszkadzaj, nie wypowiadaj się i nie pouczaj tych którzy starają się pomóc. Skoro uważasz że możesz i potrafisz lepiej to rusz D**Ę i pomóż. Aha i dla informacji nie świadomych i tych wręcz przeszkadzających ludzi, ten duży kawałek złoto-srebrnego "pazłotka" to folia NRC (lub tez folia zycia), więc poszukajcie se informacji na jej temat, i zachowajcie se te info na przyszłość.

Wasaczu to nie sa przyjemne wiesci lepiej zeby takich nie bylo pozdro.

RAKu masz rację! lepiej, aby takich nie było! Przepraszam! A najlepiej, aby nic nie było!

niech jeszcze tatus mu kupi ścigacza 9- sete to se w tedy po jeżdzi i po przeszkadza na drodze

jadącego ulicą 11 Listopada jak juz cos :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.