Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11302 wyświetleń

Kolizja na ul. Przemysłowej

11 marca br. doszło do kolizji dwóch samochodów. Nikt nie odniósł obrażeń.


Przed godz.11.00 na ul. Przemysłowej zderzyły się dwa pojazdy. Kierujący citroenem berlingo prawdopodobnie nie zachował odpowiedniej odległości od pojazdu poprzedzającego. Najechał on na tył poloneza, a ten uderzył w metalowe ogrodzenie jednej z posesji.

Policjanci zbadali na miejscu okoliczności zdarzenia, kierujący byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem. fot. e-Grajewo


Komentarze (6)

sie wyklepie i pójdzie jako bezwypadkowy

citroen bardziej obity niz polonez heh

Polonez lepiej wygląda niż Citroen haha

zebyscie sie uczyli to byscie wiedzieli ze polonez to machina nie do zgniecenia i sie dziwia ze nic mu mialem wypadek polonezem z lanosem w lanosie caly przod poszedl a w polonezie tylko hak zarysowal i blotnik plastikowy sie polamal :) pozdro dla posiadaczy legend perelu FSO :)

i ostatni poldek pójdzie na złom ech
a tak poważnie to nowe samochody się gniotą bo tak są konstruowane żeby się gniotły tzw strefy kontrolowanego zgniotu (bezpieczeństwo)

Korzystając z okazji. LUDZIE weście sprawę w swoje ręce. Dlaczego nie ma zakazu wjazdu beczkowozów mlekiem nas ul. Przemysłową. Maja oni dobry dojazdod Koszarówki. Zobaczcie ile dzieci chodzi chodnikami do szkół. Nie chcecie mieć spokoju.
Zbierzcie sie i piszcie petycje. Piszcie do telewizji za da to skutek. Sa wybory trzeba nierobami trochę poruszyć.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.