Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10461 wyświetleń

Kolizja na krajowej 65

Zablokowana krajowa „65” oraz dwie osoby w szpitalu - to bilans groźnie wyglądającej kolizji, jaka miała miejsce w rejonie miejscowości Knyszyn. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.

5.09.2013 tuż przed godziną 11:00 dyżurny monieckiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 65 w rejonie miejscowości Knyszyn. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 37-latka kierująca volkswagenem uderzyła w tył seata, którego kierowca chcąc skręcić w lewo, zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu z przeciwka. Na skutek zdarzenia polo zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z nadjeżdżającym ciężarowym dafem. Na szczęście, pomimo tego, że całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach 37-latki i jej pasażerki. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Siedzącej za kierownicą volkswagena kobiecie mundurowi, za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, zatrzymali prawo jazdy. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Moniek.

fot– oficer prasowy KPP w Mońkach

środa, 29 marca 2023

Chcesz być żołnierzem?

środa, 29 marca 2023

SMLW. Ogłoszenie o przetargu

Komentarze (2)

niekorzy pewnie znowu zwala wine na kierowce dafa.... proste

Pewnie że zwalą , ciężarówka zawsze winna. Idiotyzm. Jakby nie odbił i położył zestawu do rowu to by było to samo co z dziewczynami pod Szczuczynem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.