sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11249 wyświetleń

Kolizja na drodze nr 65

 9.09.2007r. ok. godz. 17.30, Grajewo, kilkaset metrów za "Zakremem"

Kierowca granatowego Opla jadący w kierunku Grajewa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas  jezdni w wyniku czego doszło do zderzenia z Audi 80 jadącym w stronę Ełku.

Uczestnicy kolizji nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (8)

Co za idiota jeżdzić nie umie czy co ??

Może coś nie tak do siebie przez cb radio powiedzieli. Nic nigdy nie wiadomo z WA;]

Cóż...warszawska rejestracja...Warszawiacy szarżują na drogach...bezpiecznej drogi Kierowcy!!

i ten warszawiak jeszcze chyba 3 dzieci małych miał w samochodzie, szok

W stolicy ludzie muszą poruszac sie z niewielką predkością ( korki ), wiec jak wyjadą na proste drogi, wtedy maja okazję "się popisac" swoimi umiejętnościami w prowadzeniu samochodu ;)

nie wiecie a piszecie glupoty to nie wina warszawiaka ( bylem swiadkiem tego wypadku) przed warszawiakiem ktos mocna zachamowal a ten koles niehchcial uderzyc w ten samochod i zjehcal na drogi pas i tak to bylo wiec nie piscie glupot........

Tutaj wpisz tresc swojej wiadomosci
sprawcą całej kolizji była audica jadąca za oplem, która hamowała z piskiem opon przez dłuższy czas. kierowca opla widząc pojazd w steczym lusterku zbliżający się z ogromną prędkością i z obawy o swoje dzieci wybrał mniejsze zło i zjechał na lewe pobocze.Tak więc jedna osoba wykazała się refleksem,zaś dla hamującego z tyłu audicą zabrakło odwagi i uciekł z miejsca kolizji. Amatorszczyzną wykazał się również uczestnik kolizjiaudi taxi, bo mógł ominąć granatowego opla.

niesamowite zeczy sie wyrabiaja

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.