środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12324 wyświetleń

Kolizja na drodze nr 65

 9.09.2007r. ok. godz. 17.30, Grajewo, kilkaset metrów za "Zakremem"

Kierowca granatowego Opla jadący w kierunku Grajewa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas  jezdni w wyniku czego doszło do zderzenia z Audi 80 jadącym w stronę Ełku.

Uczestnicy kolizji nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

Co za idiota jeżdzić nie umie czy co ??

Może coś nie tak do siebie przez cb radio powiedzieli. Nic nigdy nie wiadomo z WA;]

Cóż...warszawska rejestracja...Warszawiacy szarżują na drogach...bezpiecznej drogi Kierowcy!!

i ten warszawiak jeszcze chyba 3 dzieci małych miał w samochodzie, szok

W stolicy ludzie muszą poruszac sie z niewielką predkością ( korki ), wiec jak wyjadą na proste drogi, wtedy maja okazję "się popisac" swoimi umiejętnościami w prowadzeniu samochodu ;)

nie wiecie a piszecie glupoty to nie wina warszawiaka ( bylem swiadkiem tego wypadku) przed warszawiakiem ktos mocna zachamowal a ten koles niehchcial uderzyc w ten samochod i zjehcal na drogi pas i tak to bylo wiec nie piscie glupot........

Tutaj wpisz tresc swojej wiadomosci
sprawcą całej kolizji była audica jadąca za oplem, która hamowała z piskiem opon przez dłuższy czas. kierowca opla widząc pojazd w steczym lusterku zbliżający się z ogromną prędkością i z obawy o swoje dzieci wybrał mniejsze zło i zjechał na lewe pobocze.Tak więc jedna osoba wykazała się refleksem,zaś dla hamującego z tyłu audicą zabrakło odwagi i uciekł z miejsca kolizji. Amatorszczyzną wykazał się również uczestnik kolizjiaudi taxi, bo mógł ominąć granatowego opla.

niesamowite zeczy sie wyrabiaja

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.