poniedziałek, 20 września 2021

Wiadomości

Kolizja na DK 65


2 promile alkoholu w organizmie miał 36-letni kierowca iveco, który doprowadził do kolizji na krajowej 65 w rejonie miejscowości Knyszyn. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.

12 maja br. około godz. 6.35 dyżurny monieckiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na krajowej 65 w rejonie miejscowości Knyszyn. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego spowodował kolizję drogową ponieważ niewłaściwe zabezpieczył przewożone deski. Niewłaściwe zabezpieczenie skutkowało tym, że deski najpierw uderzyły w przednią szybę scanii, która próbowała wyminąć iveco, a następnie zaczęły spadać z naczepy. Jadące tuż za tirem samochody osobowe: seat alhambra i vw amarok, chcąc uniknąć zderzenia z elementami połamanych desek, zmuszone były do gwałtownego hamowania, co doprowadziło do ich zderzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Teraz nieodpowiedzialny kierowca za spowodowanie kolizji oraz jazdę w stanie nietrzeźwości będzie tłumaczyć się w sądzie. Właściciel iveco również został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł za to, że udostępnił pojazd nietrzeźwemu kierowcy. Szczegółowe okoliczności kolizji wyjaśniają monieccy policjanci - KWP BiałystokKomentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.