sobota, 13 sierpnia 2022

Sport

  • 9 komentarzy
  • 9670 wyświetleń

Kolejny wygrany sparing Wissy

Wissa Szczuczyn-Mamry Giżycko  4:3 do przerwy 2:1 Bramki dla drużyny Wissy zdobyli w  11 minucie  Mateusz Rostek, 28 i 53 minucie Przemysław Orłowski oraz 81 minucie Radosław Kozikowski.
 
Drużyna Wissy w tym meczu wystapiła w składzie: Przemysław Łepkowski, Tomasz Daniluk, Paweł Rudneu, Marcin Denert, Przemysław Orłowski, Andrzej Doliwa, Dariusz Doliwa,Paweł Walendzik, Krzysztof Marcinkiewicz, Mateusz Rostek, Maciej Kurcewicz, Igor Berezowski, Wojciech Łapiński, Przemysław Marcinkiewicz, Rafał Kozikowski, Jakub Golak,
Mateusz Danowski, Sebastian Komosiński.  
 
Najbliższe spotkanie sparingowe drużyna Wissy Szczuczyn rozegra z Jagiellonią Białystok (ME) na boisku MOSP w Białymstoku 25 lutego br. o godz.11

czwartek, 11 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (9)

Żenada ! Z kim do ludzi.Ani dobrego trenera, połowa dryżyny emeryci i wybrańcy niezatapialnego prezasika". Zagrajcie sparring z "Olimpią" lub ŁKS, a zobaczycie swoje miejsce w szeregu.
Panie Burmistrzu, że Pan dał się ubrać w te buty.
Ludzie, obudźcie się i zatrzymajcie to "obłędne" koło póki nie jest za późno. Długi i odsetki magistratu rosną, a tu takie pieniądze na utrzymanie rozpusty ..

kolega na przed ostatnim zdjęciu po prawej baaardzo przystojny. hmmm, kto to jest? wolny?

Brawo panie "Mieeeetek!" wpisuje się pan na listę "mądrych", "wiele wnoszących" i przede wszystkim anonimowych komentarzy jakich pełno na forach internetowych. Gdyby chciał się pan odnieść do tematu funkcjonowania Wissy Szczuczyn, to z pewnością zauważyłby pan, że:
1. Jako stowarzyszenie, a więc organizacja, w której ludzie działają dobrowolnie jest jednym z niewielu przykładów takiej aktywności w Szczuczynie (pan oczywiście stwierdzi, że wszyscy robią tam kasę na boku...).
2. Brak dobrego trenera! A który pana olśnionym zdaniem byłby najlepszy? Może trener rodem z extraklasy? Wielokrotnie miałem okazję obserwować zaangażowanie obecnego trenera i uważam, że jest najlepszym jaki mógł się Wissie przytrafić (pan pewnie sądzi inaczej, może to jakiś uraz z dzieciństwa).
2. Połowa drużyny emeryci? A to ciekawe, to że uczniom w szkole podstawowej i gimnazjum nie chce się ruszyć tyłka od komputera czy telewizora, to oczywiście wszystko wina p. Marcinkiewicza, a nie wszechobecnego kryzysu jakiejkolwiek wartości, no może poza wszechobecnym i egoistycznym jak diabli "ja" (pan też kocha swoje "ja" - ja wiem, ja znam, ja prawdę głoszę... tylko jaka jest jej wartość?)
4. W sprawie sparingu, najlepsza byłaby... a co tam się ograniczać AC Milan, czy inna Barcelona, ci to by dopiero nastrzelali bramek "emerytowanej" Wissie (pan panie "Mieeeetek" pewnie nie przyszedłby nawet na stadion, bo i po co! "Mądre" komentarze pisze się przecież w fotelu przed ekranem komputera)
5. Co do Burmistrza, to dopiero ciekawa osoba, tak rozpędził budżet Wissy, że jak zebrać wszystkie dotacje, to okazało się, że ten worek z kasą jest jednym z najmniejszych w województwie. (pan panie "M" z pewnością wie swoje i już pewnie Kuczyński z Marcinkiewiczem dadzą sobie radę...)
A może jest jednak tak:
Wissa to klub sportowy z wieloletnią tradycją, zżyty z tym miasteczkiem. Marcinkiewicz może nie jest prezesem nad prezesy, pewnie nie jeden błąd popełnił, ale nie popełnia ich tylko ten, co nic nie robi! Walczy więc każdego dnia z brakiem środków, chętnych do gry, starym sprzętem, zalewanym przez wodę boiskiem. Pytanie dlaczego? A widzi pan panie "Mieeeetku" jest na tym świecie coś, co nazywa się PASJĄ, ale dla pana to tylko wyrażenie ze słownika (ma pan słownik panie "Mieeeetku"?)

Pewnie zaraz pojawi się uroczy i wszystko mówiący wpis: "Ale kogoś zabolała prawda!", czy coś równie miłego... Może nawet pan "Mieeeetek" ponownie się podpisze, wszystko to może... Pewne jest tylko to, że Wissa wyjdzie w marcu do walki o III ligę, na trybunach pojawi się p. Marcinkiewicz, p. Burmistrz i ci, którzy kochają kopanie tego skórzanego worka. Zapraszamy na mecze! Również pana panie "Mieeeetku", może nie jest jeszcze za późno?

Super komentarz ,,kibice Wissy'' zgadzam sie z wami

nie rozumiem ludzi którzy mają kompleksy i wylewają je na forach jako anonimowy jakiś przygłup mietek czesiek i tym podobne a na zywo prosto w oczy co by zrobili no własnie jak masz problem to nie na forach

Ilu was jest (Kibice)Tylko garstka udająca ochroniarzy by nie płacić za bilety i rodzina prezesa.Bardzo długo szykowaliście odpowiedż (2 osoby).Przyjmę to bez komentarza.Wszyscy wiedzą dokładnie, wy też jaka jest prawda i gdzie ona tkwi.

Do joli...Wojciech Łapiński a czy jest wolny to sama musisz się dowiedzieć

mowicie tu o anonimowosci a Kicbice Wissy to nie anonim? nie oszukujmy sie wiadomo kto to pisał....Kibice Wissy hahahaha!

emeryci haha zobacz sobie człowieku 8 ludzi ktorzy wystąpili w tym meczu to młodzieżowcy.... z tego co mi wiadomo wissa jako jeden z niewielu klubów wogule niema żadnego zadłuzenia i to wielka zasługa prezesa i ludzi którzy mu w tym pomagają....głupi ludzie powinni mieć zakaz wystawiania swoich opini na publicznych forach....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.