sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10254 wyświetleń

Kolejny wandal zatrzymany

Grajewscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie drzwi wejściowych w jednym z mieszkań. Wartość strat oszacowano na 600 zł. Teraz postępowaniem 31-latka zajmie się sąd.

Policjanci grajewskiej jednostki ustalili i zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o uszkodzenie drzwi wejściowych do jednego z mieszkań. Wczoraj w godzinach rannych o całym zdarzeniu poinformowany został dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Z informacji przekazanej funkcjonariuszom wynikało, że uszkodzenie mienia miało miejsce na terenie miasta, w nocy z 12 na 13 lipca. Przebywający w tym czasie w mieszkaniu 41-letni właściciel straty oszacował na 600 zł. Mundurowi podjęli natychmiastowe działania zmierzające do ustalenia osoby odpowiedzialnej za uszkodzenie. Jeszcze tego samego dnia wandal został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 31-latek usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, a jego niezgodnym z prawem postępowaniem zajmie się teraz sąd.  – oficer prasowy KPP w Grajewie

Komentarze (1)

Brawo. Zero pobłażania dla wandali i zaśmiecających ulice, chodniki i trawniki.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.