Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10762 wyświetleń

Kolejny sukces SM Mlekpol


Po raz kolejny Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL znalazła się w gronie laureatów  nagrodzonych prestiżowym Certyfikatem Superbrands 2013/2014. Dzięki głosom uczestników największego badania konsumenckiego marek w Polsce zdobyła także tytuł Created in Poland.

Projekt Superbrands wyróżnia się na tle innych plebiscytów tym, że ocenia wszystkie istotne na rynku marki oraz ich siłę wizerunkową poprzez największe badanie konsumenckie w Polsce. Jak  co roku certyfikaty przyznała  także Rada Marek - niezależne gremium ekspertów, podejmujące decyzje w oparciu o takie kryteria jak: rozpoznawalność marki, unikalny charakter korzyści, które oferuje marka oraz siła więzi z klientami.

Rada Marek przyznała Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL tytuł Created in Poland Business Superbrands. Znalazła się ona w gronie najbardziej znanych i popularnych marek krajowych oraz światowych.

Nagrodę Superbrands w kategorii "Nabiał” otrzymała marka Łaciate, która kolejny rok z rzędu prezentuje silną pozycję. Wyróżnienie marki Łaciate jest dowodem na jej rozpoznawalność oraz niezwykłą popularność wśród konsumentów.
Agencja PR First Commonications

sobota, 1 kwietnia 2023

Życzenia wielkanocne 2023

Komentarze (3)

Trzeba być obiektywnym i dodać że jeszcze zostały nagrodzone inne Spółdzielnie Mleczarskie z naszego województwa czy regionu: Mlekowita i Piątnica.

Tak, tak wspaniały zakład w szczególności na papierze. Kto tam pracował to wie co się dzieje...

gratulacje Panie Prezesie gratulacje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.