Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 7004 wyświetleń

Kolejny pijany kierowca

Przedwczoraj dyżurny grajewskiej Policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który zablokował samochodem drogę na trasie Białaszewo – Grajewo. Mężczyzna miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Usłyszał już zarzut przestępstwa. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał zgłoszenie, że na trasie Białaszewo – Grajewo samochód osobowy blokuje drogę i w ten sposób uniemożliwia przejazd kierującemu karetką pogotowia. Na miejsce natychmiast pojechał patrol Policji. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że osobówką kierował 46-letni mężczyzna, który znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u niego prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zdecydowana reakcja ratownika medycznego, który zabrał mężczyźnie kluczyki od samochodu i w ten sposób uniemożliwił mu dalszą jazdę, pozwoliła wyeliminować z ruchu nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i noc spędził w policyjnym areszcie. Jego auto zostało zabezpieczone na strzeżonym parkingu. Dzisiaj 46-latek usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Mimo wielu apeli, policjanci wciąż ujawniają osoby, które decydują się na jazdę na tzw. „podwójnym gazie”. Pamiętajmy, że nietrzeźwi na drodze stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego. Piłeś? Nie wsiadaj za kierownicę, bo możesz być sprawcą ludzkiego nieszczęścia!

 

 

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

poniedziałek, 23 maja 2022

Rusza budowa gminnego przedszkola w Prostkach

poniedziałek, 23 maja 2022

Głosowanie na "Wilka Roku"

Komentarze (1)

Teraz takie upały są. Wszędzie trąbią, żeby dużo pi. No to on się napił :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.