poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 12370 wyświetleń

Kolejne przecięcie wstęgi!

Dnia 22 marca 2012 roku odbyło się uroczyste otwarcie inwestycji w ramach projektu "Przebudowa i rozbudowa części budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Grajewie na potrzeby edukacji przedszkolnej w Grajewie”.

             Projekt współfinansowany został przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu to 594 050,84 zł, zaś kwota dofinansowania wynosi 316 777,96 zł. Pozostała część wartości projektu finansowana jest z wkładu własnego miasta Grajewo. Projekt został zrealizowany na przełomie czerwca 2010 roku i grudnia 2011 roku.


         W ramach projektu została przebudowana i rozbudowana część budynku - w wyniku realizacji inwestycji w przyziemiu powstała m.in. szatnia, magazyn i pomieszczenie gospodarcze natomiast na parterze powstała sala oddziału przedszkolnego dla 25 dzieci, klatka schodowa oraz łazienka. Łączna powierzchni użytkowa wynosi 261,4 m2.
        Dodatkowo przedszkole wyposażono w niezbędny sprzęt, jakim jest kompletne umeblowanie w postaci stolików i krzesełek dziecięcych, wieszaków i ławeczek szatniowych, kompletu umeblowania sali przedszkolnej, czyli biurka, półek i regałów. Przedszkole wyposażono również w pomoce dydaktyczne do zajęć w postaci tablicy interaktywnej z rzutnikiem i laptopem oraz maty typu puzzle do zajęć ruchowych. W ramach realizacji projektu zostało utworzone jedno nowe miejsce pracy.
        Nowa grupa przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie funkcjonuje już od 15 lutego 2012 roku. Uczestniczy w niej 25 dzieci w wieku od 3 do 5 lat.  - informuje grajewo.pl

Komentarze (11)

Gratulacje dla pani dyrektor jeżeli się chce to można.

My chcemy więcej zdjęć:P
Jak te małe słodkie dzieci spiewały i mówiły wierszyki prosze o ich zamieszczenie:)

A te trutnie przy wstędze niech się w końcu wezmą do konkretnej roboty

tylko tyle zdj?

bezsens dla jednej grupy przedszkolnej zbudować budynek za ponad 200 tys zlotych

a gdzie pan starosta

starosta do tego nie ma nic to nalezy do urzedu miasta

xyz- a co lepiej wsadzić 50 dzieci do szopy??
nic się wam ludzie nie podoba - dzieci muszą mieć komfort i bezpieczeństwo
brawo!

Ciekawe ile poszło na te wydatki przedszkolne, a ile zostanie w kieszeni:D

te trutnie są zawodowymi przecinaczami wstęg, i tak ich było mało pewnie przecinanie było po 15 tej albo przed wekendem

do operatora; co było niestosownego w prostym pytaniu? Po co ci to było?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.