Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 14478 wyświetleń

Kolejne potrącenie pieszego

Grajewo, ul. Wojska Polskiego

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło około godz. 18.00 na przejściu dla pieszych w centrum miasta. Mężczyzna z nieustalonych przyczyn prawdopodobnie wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód w czasie, gdy zapalone było światło czerwone dla pieszych. Poszkodowanego z urazem nogi zabrała  do szpitala karetka pogotowia.

 

Komentarze (7)

Dwa dni temu jadąc przez Grajewo dwukrotnie zauważyłem jak piesi wchodzą na przejście bezpośrednio za przejeżdżający samochód gdy tym czasem jadący z przeciwka kierowca nie ma szans zobaczenia pieszego.Proponował bym aby straż miejska prezynajmniej przeprowadziła jakąś akcję edukacyjną dla pieszych uświadamiając im "co robią." Przecież żadnemu kierowcy nie zależy żeby kogoś kropnąć a piesi sami się o to proszą.Tymczasem słyszałem że panowie ze straży miejskiej zamierzają brać się za radary- gdzie tu logika. Nie mówię o kierowcach przekraczających prędkość ale o kierowcach którzy jadą prawidłowo.Jechałem ok. 30 km/h to zdążyłem zachamować przed tymi pieszymi o których pisałem na początku ale gdybym jechał np.50(też dozwolone) to co ?????????

14, czy 15 tej jesieni - prawo serii. Seria kończu się po 34 razach.(tak mówi teoria). A grajewskie ulice ten poziom mogą pokonać!

takie sa skutki picia wodki:)

Łażą jak ślepe krowy

Tak jak on chciał zrobić striptiz na ulicy z gołą dupą latał a ten samochód wcale go niewalną.Z tego co wiem to poszkodowany dostał mandat w wysokości 300zł za obnażanie się na ulicy

do końca nie wiadomo czy to wina pieszego czy kierowcy ...

łarzą jak krowy nawsi .hhh.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.