Wiadomości

Kolejna ofiara wody

79-letni mieszkaniec Łomży utonął w stawie w rejonie wsi Mocarze. Jest to szesnasta ofiara wody w bieżącym roku. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj około godziny 18.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał informację o utonięciu w stawie w rejonie wsi Mocarze w gminie Jedwabne. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że w bliżej nieustalonych okolicznościach 79-letni mieszkaniec Łomży wszedł do stawu i w niewyjaśnionych okolicznościach utonął. Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Łomży wyłowili ciało mężczyzny a będący na miejscu lekarz stwierdził zgon 79-latka. Zwłoki mężczyzny z polecenia Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Łomży przekazano rodzinie. Teraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia ustalają łomżyńscy policjanci.

Z policyjnych statystyk wynika, że najwięcej utonięć ma miejsce na „dzikich plażach” i niestrzeżonych kąpieliskach. Dlatego apelujemy do wszystkich amatorów zabaw w wodzie o wybieranie kąpielisk strzeżonych i bezpiecznych. Nie należy też wchodzić do wody pod wpływem alkoholu.

PAMIĘTAJMY!!! - PŁYTKA WYOBRAŹNIA MOŻE ZAKOŃCZYĆ SIĘ GŁĘBOKĄ TRAGEDIĄ…

niedziela, 26 marca 2023

Jak zrobić palmę wielkanocną?

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.