niedziela, 5 lutego 2023

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 12107 wyświetleń

Kolejna kolizja pod Szczuczynem

20 sierpnia br. po godz. 10. 00 na zjeździe z obwodnicy Szczuczyna doszło do zdarzenia drogowego. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Kierujący samochodem dostawczym podczas skrętu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do  zderzenia z samochodem osobowym marki Volkswagen Passat. Dwie osoby podróżujące VW, po udzieleniu pomocy na miejscu zdarzenia, zostały przetransportowane do Szpitala Ogólnego w Grajewie.

W czasie prowadzenia działań ratowniczych ruch na drodze w obrębie miejsca akcji odbywał się wahadłowo. Działania prowadzili strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie. Policja na miejscu sprawdzała dokładne okoliczności zdarzenia.


fot. e-Grajewo.pl

 

Komentarze (11)

ten zjazd to zrobili po chh...fest za krótki i niewidoczny...

Jak zwykle się śpieszyło komuś .

Nie jestem ekspertem ale jeżdżę tą drogą kilka razy w tygodniu, widzę co się tam dzieje i moim skromnym zdaniem to nie obwodnica jest przyczyną tych wszystkich wypadków tylko ludzka głupota!!! Bo dla mnie głupotą jest nie zaczekać 10 sekund żeby ktoś przejechał tylko skręcać na tak zwane "może zdążę".
Ludzie zastanówcie się trochę nad sobą i wyciągnijcie w końcu jakieś wnioski bo ręce opadają!!!!

To nie wina zjazdu jak się jeździ nie wiadomo jak to zawsze będą wypadki brak wyobraźni u niektórych.

Dobrze, że to pasek bo widać, że dzwon dobry. Widoczność jadących od łomży jest słaba bo gdy się jest na lewoskręcie to znaki mówiące o wysepce zasłaniają widok.

,,ten zjazd zrobili po chh...fest za krótki i niewidoczny... ,, KIEROWCA czy ty masz prawo jazdy to co ten zjazd ma miec kilometr żebyś go zobaczył a niebezpieczny to zawsze jak każdy LEWOSKRĘT to pamiętaj ustąp pierwszęstwa pozdrawiam bezpiecznej podruży

NIE to już przegięcie pały ciągle w tym samym miejscu???!!!!! o co kaman?

Kierowcom z tej firmy zawsze się spieszy.Widziałem wiele głupich manewrów w ich wykonaniu.

Widocznie coś jest z tym zjazdem nie tak, skoro tylko na tym odcinku obwodnicy dochodzi do wypadków. Moim zdaniem błędem umieszczenie jest go na łuku drogi i nie zawsze widoczne są samochody jadące od strony Łomży.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.