piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 10284 wyświetleń

Kolejna kolizja na ul. Kopernika

21 listopada br. po godz. 11.00 dyżurny grajewskiej jednostki policyjnej otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Dwornej.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A 4, mieszkaniec powiatu grajewskiego, wyjeżdżając z ul. Dwornej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo ul. Kopernika samochodowi ciężarowemu. Mercedesem kierował obywatel Litwy. Doszło do  zderzenia pojazdów.

Uderzenie było na tyle silne, że ciężarówka wraz z audi uderzyła w barierki ochronne. Pojazdami podróżowały 4 osoby, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Sprawcy kolizji zostało zatrzymane prawo jazdy, sporządzono wniosek do sądu o jego ukaranie.

fot. e-Grajewo.pl

 

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (16)

Wiem cos o tym skrzyżowaniu tez tam mialem wypadek

Grajewskie buraki tak jada,troche lepsze auto i wszystko mu wolno,zabierac burakom prawa jazdy i naucza sie kulturu na drogach

Może warto pomyśleć o światłach kto jest za niech zacznie się zbieranie podpisów

To może czas zrobić sygnalizację na tym skrzyżowaniu!

Nie takie aż złe te alusy są. Ciekawe kiedy i na którym będą dostępne :P

Szczerze mówiąc dziwię się, że jeszcze Policja, oraz Inżynier Ruchu z GDAKi nie zaproponował na tym skrzyżowaniu ronda. W tym miejscu od strony Łomży samochody mają prędkość >50km/h. Rondo zwolni prędkość z obu stron i uprzyjemni przejazd z ul Dwornej na Koszarową i z powrotem. Zatem Samorządzie Grajewa do dzieła i przestańcie myśleć o drogich obwodnicach Grajewa, które i tak nigdy nie powstaną.

Do Asi a ty to nie bruise z Grajewa

Może zacząć myśleć???

A karawan w ,, pogotowiu,, ]w razie by ktoś potrzebował .

do asi! a ty to kto? Lepsza nie jesteś kiedy na forum obrażasz ludzi!

Zamiast malować budynki, lepiej właśnie zajać się bezpiecznym przejazdem po grajewskich drogach. W mniejszych miasteczkach częściej spotyka się ronda i światła. Nie chodzi tu o narzekanie, ale wystarczy posłuchać na CB co mówią kierowcy przejeżdżając przez nasze miasto. Reklama na całego.

o tak bardzo dobrze znam te miejsce

hahahah rondo ciulu jeden pomysl co to by sie działo w ogóle człowieku (pinki)

Znam te miejsce bardzo dobrze często tam jeżdżę jedyne utrudnienie że czasami trzeba trochę poczekać.,a przedewszystkim trzeba mieć oczy szeroko otwarte ,a nie prowadzić rozmowy telefoniczne .

Na Kopernika to już tradycja taka z tymi kolizjami a niech nasze władze z tym coś zrobią bo to jest masakra tam strach przechodzić nawet przez ulice

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.