piątek, 17 września 2021

Szczuczyn

  • 6 komentarzy
  • 4990 wyświetleń

Kolejna inwestycja w Szczuczynie

Kolejna inwestycja w Szczuczynie

Rozpoczęła się budowa Centrum Zarządzania Komunalnego i Kryzysowego w Szczuczynie. Zadanie realizuje miejscowa WPK-TBS.

W ramach zadania powstanie obiekt, w skład którego wejdą hale garażowo-magazynowe wraz z kotłownią połączone z częścią biurowo-socjalną, z instalacjami wewnętrznymi oraz parking z 28 miejscami, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych.

- To niezwykle ważna inwestycja, ponieważ potrzebujemy odpowiedniego zaplecza lokalowego, by usługi komunalne były świadczone na jak najwyższym poziomie. W każdy piątek odbywają się tzw. rady budowy, co pozwala nam na właściwy nadzór nad inwestycją. Do końca lata 2022 r. chcemy osiągnąć stan surowy zamknięty plus, co oznacza wykonanie kilku robót z zakresu prac wykończeniowych – opisuje Artur Kuczyński, Burmistrz Szczuczyna.

Przedsięwzięcie zdobyło dofinansowanie w kwocie 560 000 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Szacowany koszt inwestycji wynosi 5 955 065 zł.

 

piątek, 17 września 2021

Zaproszenie na mecz (18.09)

Komentarze (6)

Brawo Szczuczyn! Kroczek za kroczkiem i do przodu! Tak jest, gdy osoba zarządzająca miastem ma wizję i wie jak ją zrealizować. Gratuluję bardzo!

A czy budynki i zaplecze ma wpływ na jakość usług, czy zależy to od pracowników i ich fachowości. Oby to nie był następny pustostan, który trzeba będzie utrzymywać.

Na ile metrów w głąb ziemi zejdą budowlańcy? No i czy beton będzie specjalnie zbrojony? Acha i jeszcze kto będzie dostarczał syreny alarmowe, no bo syreny są wszak najważniejsze.

Cała baza po zlikwidowanej firmie była gotowa do wzięcia za przysłowiowy komorniczy grosz. Czyżby strach przed wendetą.?

Dokładnie sam budynek nie ma sensu a pracownicy i sprzęt na którym pracują .Sprzęt na którym widać pracują to zabytek 10lat najmłodsza koparka .No cóż widać ze myślą myślą ale o tym co nie trzeba .

Do Johny chyba najpierw kupujesz dom a nie samochód!!!!!!!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.