środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 7074 wyświetleń

Kolejna alejka z kwesty LG

Kolejna alejka z kwesty Stowarzyszenia Lepsze Grajewo
 

W dniach 31.10.-01.11.2015 r. odbyła się czwarta edycja kwesty na cmentarzu komunalnym i parafialnym w Grajewie, którą zorganizowało Stowarzyszenie Lepsze Grajewo. Łączna kwota, którą zebrano dzięki życzliwości oraz ofiarności osób odwiedzających cmentarz w tych dniach to 13 693,67 zł. Celem zbiórek jest budowa alejek na cmentarzu parafialnym. 

Pragniemy poinformować, że środki pieniężne zostały w całości przeznaczone na budowę kolejnych metrów alejek na cmentarzu parafialnym w Grajewie. W tym roku ułożono schody z najazdem prowadzące do kaplicy cmentarnej.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy okazali serce w postaci wkładów do puszek, a także tym, którzy tak wspaniale przygotowali kwestę i w niej uczestniczyli. Kwesta na alejki weszła już do tradycji uroczystości Wszystkich Świętych w Grajewie i przekłada się na ilość zebranych funduszy. Działamy dalej i widzimy się podczas zbiórki w listopadzie 2016 roku.


W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Lepsze Grajewo
Tomasz Strózik sekretarz SLG

 

Komentarze (11)

Czy schody są węższe niż rozstaw kół w wózku dziecięcym? czy jak w parku solidarności???

Tylko jakoś z wózkiem miałam problem tam przejechac

A teraz niech któryś z projektantów tej alejki zaprezentuje mi i innym rodzicom z małymi dziećmi jak korzystać z niej idąc z wózkiem ?

Brawo Lepsze Grajewo!!!

a jak ma jechać wózek dziecięcy?

droga dla traktorów.

Tak to jest się cieszyć z tego co jest, z braku laku to i kit dobry.....

Cel szlachetny ale wolontariusże wyręczają tych których obowiązkiem jest dbanie o stan cmentarza parafialnego czyli kler grajewski.Kwota jaka została zebrana księża mają w miesiąc za pochöwki.

Zgadzam sie z komentarzem Pana Karola. Prosze o informacje jaki wkład finansowy jest '' opiekuna cmentarza'' czyli kleru.

Jak by myśleli wszyscy jak Corleone to już by dawno Polskę zaorali.. Jak coś robić to z głową, a nie byle było. Wystarczy pomyśleć, i by było ok. A skąd wiesz że osoby z wózkami do tych puszek pieniędzy nie wrzucali?? Ciekawe jak też Corleone pomógł.
Tak jest w Polsce, zrobić g*wno i się cieszyć, bo lepsze g*ówno niż nic. Wcale pochwały za takie coś się nie należą.

I jeszcze kolego cmentarz to miejsc publiczne, gdzie można z dziećmi z wózkami wchodzić. Ewnetualnie można pod bramą zostawić. A co tam.

Idąc dalej problemem wózków, to jeszcze mnie ciekawi jak Panowie noszący trumnę bedą szli?

Jedni po schodkach drudzy po płaskim.

Piękną droga dla traktorów.

Do Corleone: czyli rozumiem że "od małego" nie mogę uczyć swoich dzieci w jaki sposób obchodzić Wszystkich Świętych bo "to nie miejsce na spacery" ? Wystarczyło zrobić tą alejkę pół na pół podjazd/schody.

Do carleone każdy ma prawo przyjść na cmentarz i złożyć chold ludziom tam leżącym może zaraz mi napiszesz ze niepelnosprawni maja chodzić na kolanach bo to ci ruch utrudnia?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.