Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11558 wyświetleń

Kolejka po podręczniki !

Początek roku szkolnego tuż tuż,  więc warto zaopatrzyć się już w podręczniki i nie czekać do ostatniej chwili. Grajewskie księgarnie przeżywają oblężenie już od początku sierpnia.

„Czekam już 15 minut w kolejce” - skomentowała jedna z wielu klientek.

Na pytanie o trudności i braki dotyczące książek w księgarni jedna z pań odpowiedziała: „Od kilku dni nie otrzymujemy pełnej realizacji zamówionych książek, są to chwilowe braki, wcześniej to się nie zdarzało. Po prostu magazyny nie nadążają  ze sprowadzaniem podręczników. Ważny jest też tu fakt, że dużo osób otrzymuje stypendia, a w Grajewie jako jedynej gminie rachunki są ważne od 1 września. Większość czeka więc do września, rachunki z wcześniejszych miesięcy nie są uznawane - być może stąd ten cały bałagan”.

Za komplet podręczników do I klasy szkoły podstawowej trzeba zapłacić ok. 170 zł a komplet do klasy I gimnazjum kosztuje ok. 230 zł, nie wliczając książek do języka obcego.

e-Grajewo.pl

Giełda podręczników

niedziela, 4 czerwca 2023

Kondolencje p. Beacie Biedrzyckiej

Komentarze (3)

kiedys w starej ksiegarni była antykwariat... i mozna było kupic uzywane ksiazki :) moze i teraz tak bedzie :) to był dobry pomysł :)

Bzdura, komplet książęk do Gimnazjum nr3 do I klasy łącznie z religią i językiem kosztuje ok. 300 zł

no wlasnie dlaczego nie ma w Grajewie antykwariatu.....powinien być..... w Ełku jest pare i jakoś im to sie opłaca... można zdać książki stare i kupić nowe za grosze;]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.