czwartek, 28 września 2023

Sport

  • 14 komentarzy
  • 11137 wyświetleń

Kołątaj odchodzi z Warmii

Przemysław Kołątaj, trener i zawodnik Warmii Grajewo, nie przedłużył kontraktu z klubem i w rundzie wiosennej będzie zawodnikiem innego trzecioligowca Freskovity Wysokie Mazowieckie. Na testach w drugoligowym ŁKS- ie Łomża przebywa bramkarz „Wilczków” Przemysław Masłowski.  

Choć umowa Przemysława Kołątaja z Warmią wygasa 31 grudnia br., już wiadomo, że  zawodnik opuszcza Grajewo. Piłkarz nie zgodził się bowiem na przedłużenie kontraktu z dotychczasowym pracodawcą i w rundzie wiosennej zamierza reprezentować barwy lokalnego rywala Freskovity Wysokie Mazowieckie.    

- Zaproponowaliśmy Przemkowi nowy, najwyższy w drużynie kontrakt, jednak on odmówił. Zawodnika na testy zaprosił Piotr Zajączkowski, trener Freskovity i to tam na 99 proc. Przemek będzie grał od nowego roku. Nie ukrywam, że lepsza propozycja finansowa oraz wysokie ambicje klubu z Wysokiego Mazowieckiego zadecydowały o odejściu naszego piłkarza - informuje Janusz Szumowski, dyrektor Warmii Grajewo.

Kolejnym zawodnikiem, który być może opuści Warmię przed rundą wiosenną jest podstawowy bramkarz Przemysław Masłowski, który przebywa na testach w drugoligowym ŁKS- ie Łomża. Wychowanek Warmii rozegrał już jeden mecz kontrolny, w którym Ełkaesiacy zremisowali 2:2 z czwartoligową Narwią Ostrołęka.

- Na prośbę samego zawodnika, jaki i klubu z Łomży zdecydowaliśmy się umożliwić    przetestowanie Przemka Masłowskiego. Zawodnik posiada z nami ważną umowę do końca czerwca 2007 r.. Jeśli ŁKS będzie zainteresowany zakupieniem tego piłkarza będzie musiał za niego zapłacić - dodał Janusz Szumowski.  

Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Komentarze (14)

Nowy wyższy kontrakt a on odmówił- chyba każdy wie o co chodzi KOłłątajowi- !

maslak zostan z nami

warmia padnie coz ale powodzenia przemek

propozycja to nie wszystko gorzej z realizacja zycze Ci Przemek powodzenia

nie trudno się domyslić o co chodzi Kołłątajowi

wszytko zalezy od zarzadu czy go puszcza bo z tego co wiem lks maslaka chce a co 2 liga to nie 3

Moze dalej stanie się sławny? miejmy taką nadzieję!

"wiadomo o co chodzi Kołątajowi" wcale go nie znacie a osadzacie, ja go znam i wiem jaki to wspanialy czlowiek, a ze chce utrzymac rodzine to wiadomo - kazdy chce. rozumiem jego postawe a w sumie jego zycie, jego decyzja

tzymaj sie mocno

w go nie znacie wiecie jaki on jet fajny mam z nim w-f i odwalcie sie od niego

no nie wiem jaki on jest ale chyba fajny i zyce mu powodzenia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.