Kraj

  • 7 komentarzy
  • 3920 wyświetleń

Kobietę uratowali policjanci

Kobietę uratowali białostoccy policjanci

Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji białostockich policjantów udało się uratować młodą kobietę, która próbowała targnąć się na własne życie. 28-latka trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło minionej nocy około godziny 23.30. Wtedy to dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poinformowany został przez pogotowie ratunkowe o telefonującej tam kobiecie, która chce się powiesić. 28-latka powiedziała jak się nazywa, lecz nie chciała podać swojego dokładnego adresu. Policjanci od razu przystąpili do działania – liczyła się każda minuta. Mundurowi szybko ustalili, gdzie przebywa zdesperowana osoba. Natychmiast w to miejsce skierowany został policyjny patrol i załoga pogotowia. Chwilę później funkcjonariusze, którzy jako pierwsi dotarli we wskazane miejsce, zauważyli przez okno mieszkania wiszącą na prześcieradle kobietę. Policjanci bez wahania weszli do środka i odcięli pętlę. Zaraz po tym kobieta zaczęła oddychać i odzyskała przytomność. Po chwili okazało się, że w domu odkręcona była także butla z gazem, którą mundurowi natychmiast zakręcili. Dodatkowo wyszło na jaw, że 28-latka połknęła również jakieś tabletki popijając je alkoholem. Dzięki sprawnej i szybkiej interwencji białostockich policjantów nie doszło do tragedii, a młoda kobieta trafiła do szpitala. źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (7)

no sory hehe ale tyle prób i nic z tego cos słaba jej ta wola tego samobojstwa

tobie Magda zapewne by się udało.ludzie jesteście z kamienia co dziewczyna musi przechodzić zeby chcieć zakończyć własne życie a tobie to jest hehe.

To jest wina żądzących,którzy zgotowali nam i naszym dziecim taką przyszłpść. Młodzi nie mają w naszym kraju pracy lub pracują na umowach śmieciowych.Często wyjeżdzają ze swego kraju za granicę z musu ze łzami w oczach .Słabsi tracą nadzieję i odbierają sobie życię, zostawiając rodzinie ból. Kochani obudzcie się musimy to zmienić.

wszystko wszystkim, ale jeśli chciała popełnić samobójstwo to po co dzwonić na pogotowie .. nie rozumiem

pan Jezus nikogo nie potempiał i nie osodzał. pamientajcie ze jeden uczynek wzglendem bliźniego jest większy niż rok modlitwy. gdzie wasze serce?pomudlcie się za nio o siły dla niej

Każdy samobójca woła o pomoc .Nie każdego jesteśmy w stanie usłyszeć. Przykre.

no Krzychyu, to mi zaimponowales!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.