Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 14369 wyświetleń

Kobieta potrącona na pasach

    W Szczuczynie, w dniu 21.12.2009 roku, w godzinach wieczornych, na wysokości budynku 12 a i 11 przy ul. Kilińskiego, doszło do wypadku na przejściu dla pieszych.
    Prowadzony przez 22 -latka samochód osobowy marki „Fiat Uno” wyjeżdżał z podporządkowanej ul. Krzywej i wykonywał skręt w prawo, na ulicę Kilińskiego. Podczas tego manewru, przednią, prawą stroną pojazdu, uderzył w kobietę, kończącą przechodzenie przez pasy. Przy wstępnej orientacji medycznej, u kobiety w wieku około 50 lat, mieszkanki Szczuczyna, nie stwierdzono obrażeń ciała. Mimo wszystko, Pogotowie Ratunkowe przewiozło ją do Szpitala w Grajewie na obserwację. Kierowca z pobliskiej wsi był trzeźwy i nie ucierpiał w wypadku. Jego samochód, minimalnie zmienił kształty.

Fiat Uno został zaprojektowany na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, jest konstrukcją tanią i nieskomplikowaną.
    Policja wyjaśnia przyczyny wypadku i podejmie zasadne postanowienia.

Tekst i foto: STSKomentarze (10)

Noga z gazu...

Całe szczęście że auto ma słabą karoserię.To dowodzi że kierowca nie zauważył pieszej.Czort z samochodem,ważne że kobieta wyszła z tej kolizji bez szwanku.wesołych świąt.

on ja widzial, tylko uwazal ze to on powinien byc pierwszy, my kierowcy tak sie zachowujemy na pasach, dlatego ja osobiscie przechodze przez jezdnie w miejsacach nieoznaczonych a juz nigdy na skrzyzowaniu.

Fiat Uno – model Fiata z lat 80. i początku lat 90., wybrany samochodem roku 1984 w Europie. Produkowany we Włoszech od 1983 do 1995 roku. Jego produkcja w innych krajach trwa nadal. W ciągu 10 lat produkcji we Włoszech wyprodukowano 6 milionów egzemplarzy.Już wkrótce będzie produkowany w nowej wersji. A czy volkswagen polo clasyk jest lepszy bo droższy i bardziej skomplikowany? Trzeba być na bieżąco z techniką jak pisze się o niej.
A lampa jak nie świeciła tak dalej nie oświetla przejścia, a co za tym idzie drogi. To już drugi wypadek w tym miejscu i co? Winna nieskomplikowana i stara konstrukcja FIATA UNO.

do xyz- co ma karoseria do tego że kierowca nie zauważył pieszej?? a uniaki są niezłe:)p

po co ten idiotyczy komentaż o unie?? że une to już jego wina tak?, sam jestem kierowcą i widze jak po przejściach chodzą piesi-masakra.

do :fifi
Jesteś kierowcą i ostatnia twoja jazda z rozsądkiem to egzamin na prawko. Pozdrawiam -.-

Tak piesi pieszymi ale jak wy wszyscy wiedzie i was uczono do kursu na prawo jazdy to ze kierujący ma myslec za pieszego i ma byc uwazny bo on prowadzi pojazd mechaniczny a pasy sa po to zeby sie przed nimi zatrzymac najlepiej złożyc winne na pogode

do aaa-tylko że piesi wchodzą na przejście, tak jakby mieli zawsze pierszeństwo,tak chodzić to mogą po własnych śmieciach, a nie na mieśćie. zgadzam się pieszy może ma pierszeństwo, ale powinien upewnić się że nikt na niego nie jedzie,a nie dumny że ma pierszeństwo wchodzi nie rozgladając się.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.