środa, 19 czerwca 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 11114 wyświetleń

Kłusowali na jeziorze

KPP Ełk: Kłusowali na Jeziorze Ełckim. Trafili do policyjnego aresztu.

 
Do policyjnego aresztu trafiło 2 mężczyzn, którzy kłusowali na Jeziorze Ełckim. Sprawcy nielegalnie złapali w zastawione sieci 13 kg ryb różnego gatunku. Teraz grozi im kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


Wczoraj o godzinie 19:20 funkcjonariusze Państwowej Straży Rybackiej obserwując Jezioro Ełckie, zauważyli 2 mężczyzn, którzy z szarym workiem i sznurkiem szli w kierunku akwenu. Jak się później okazało, sznur potrzebny był im do przyciągnięcia na brzeg zastawionej wcześniej sieci. Funkcjonariusze Straży Rybackiej zatrzymali sprawców. Okazali się nimi 23 i 20-letni mieszkańcy Ełku. Wewnątrz sieci  mężczyźni mieli 5 szczupaków, 12 płoci i 7 okoni o wartości blisko 200 zł. Funkcjonariusze zabezpieczyli ryby, oraz przedmioty służące do ich złowienia. Natomiast sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Teraz grozi im kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (10)

za kilka rybek 2 lata więzienia, a jak pod szkrzydłami PGryb tną wsi jak leci to wszystko jest ok

po gratulowac policji i tak tszymać takich hu..w to odrazu do bierdla na 5 lat a nie na dwa mieśionce aresztu

Brawo! Tępić kłusowników..

Za to ze chcieli nakarmic rodzine,to trzeba ukarac,a bandziorow lazacych po miescie chronic,taka ta nasza policja,niewinnych do paki,bandziorow pod skrzydelko

Rybak nie bądż taki surowy - parafrazując,to Ciebie bym zamknął na jakieś 2 tygodnie za tą ortografię :)

"rybak" Ty się naucz pisać i później osądzaj ludzi.

Wybierzcie się na rzekę Wissę zobaczycie ile tam sieci kłusownicy zastawiają

Kara bedzie nie za klusowanie a za to ze dali sie zlapac ja klusuje od malego mam to we krwi dziadek klusowal tata klusowal a ja juz pomalu ucze mego wnuka jak to sie robi lapie tyle zeby zaspokoic potrzeby rodziny nie na sprzedaz nigdy nie zabijalem pradem tylko siec oko 35 i to pod nosem strazy pamietajcie pod latarnia jest najciemniej Pozdrawiam.

z jednej strony kara musi byc ! z drugiej 2lata ?za napady i oszustwa dostają zawiasy zal.pl

Rybak to również kłusownik tyle że legalny, bo psełdo "kłusownicy" nie biora rybek długości prącia dzieciaka a rybak-wędzkarz takie bierze i karmi koty, A swoją droga, jak sie dali złapać to se posiedzą na "panstwowym wikcie' i nie będa martwic sie o posiłek dla rodziny, Taki mamy popiep...kraja i prawa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.