środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

Kim jest ten mężczyzna?

Nieprzytomny mężczyzna został znaleziony w centrum miasta, nie miał przy sobie dokumentów, nikt nie zgłosił jego zaginięcia. Ełccy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Przebywa on w szpitalu, nie ma z nim żadnego kontaktu. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia, zadzwoń na policję pod numer 997.

Mężczyzna został znaleziony w lipcu br. w  Ełku na skwerze przy ul. Armii Krajowej. Niestety mimo udzielonej pomocy lekarskiej, kontakt z mężczyzną jest niemożliwy. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów, nikt nie zgłosił jego zaginięcia, nikt nie odwiedza go również w szpitalu. Policja prosi wszystkich o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Rysopis: z wyglądu 50 - 60 lat, wzrost 171-175cm, szczupła budowa ciała, ogolony na łyso, oczy szare, całkowity brak uzębienia.


Ubrany był w kurtkę ortalionową  koloru czarnego, sweter czarny z szarymi wstawkami, jasnoszara podkoszulka typu t-shirt z żółto-brązowymi napisami na klatce piersiowej, spodnie dżinsowe w kolorze ciemnoniebieskim w pasie przewiązane sznurkiem koloru szarego, na nogach klapki skórzane w kolorze brązowym rozmiar 40. Na głowie czapka z daszkiem w kolorze ciemnozielonym z jasnym napisem z przodu. Na prawym przedramieniu posiada tatuaż w postaci napisu KRYSIA pisanego drukowanymi literami w kolorze niebieskim.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką, telefoniczny pod numerem 997 lub e-mail: dyzurny@elk.ol.policja.gov.pl   - informuje KPP Ełkwtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.