wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10055 wyświetleń

Kierowca bmw stracił panowanie

Kierowca bmw stracił panowanie

28-letni kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku ustalają kolneńscy policjanci.

02.12 około godziny 13.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kolnie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze relacji Stawiski - Poryte. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca bmw jechał w kierunku miejscowości Poryte. W pewnej chwili z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na lewe pobocze, następnie do rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Na skutek wypadku ciężko ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Łomży. Jak doszło do zdarzenia i jakie były jego szczegółowe okoliczności wyjaśniają teraz policjanci z Kolna.  źródło – oficer prasowy KPP w Kolnie

 

 

Wczoraj tuż po godzinie 21.30 dyżurny łomżyńskiej Policji został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 61 w pobliżu miejscowości Kobylin. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mercedesem 61-letni mieszkaniec Ełku, jadąc w kierunku Łomży, prawdopodobnie na skutek utraty panowania nad pojazdem, zjechał do rowu, po czym kierowane przez niego auto uderzyło w drzewo. W wyniku tego zdarzenia dwóch rannych pasażerów mercedesa trafiło do szpitala. Jak doszło do tego zdarzenia i jakie były szczegółowe okoliczności wypadku ustalają teraz policjanci z Łomży.

Warunki zimowe i zmieniająca się sytuacja drogowa wymagają od kierowców zmiany dotychczasowego stylu jazdy. Śliska jezdnia, czy zalegające na drodze błoto pośniegowe, przy nieumiejętnym, często zbyt szybkim pokonywaniu takiej trasy, mogą stanowić poważne zagrożenie zdrowia, a nawet życia podróżujących samochodem. Dlatego też policjanci apelują o rozsądek i ostrożność. Pamiętajmy, aby za każdym razem prowadzić pojazd z bezpieczną prędkością dostosowaną do warunków panujących na drodze.źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

 

 

Komentarze (2)

Jak ma na imie chlopak z bmw?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.