Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 8100 wyświetleń

Kiermasz Starej Książki

Ceramika artystyczna, świąteczne stroiki, ręcznie zdobione bombki, figurki oraz obrazy złotowłosych aniołów, a także szyte, oryginalne maskotki mikołajów i bałwanów to tylko niektóre z rękodzielniczych wyrobów prezentowanych na Jarmarku Bożonarodzeniowym zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Grajewie i Nadbiebrzańskie Stowarzyszenie Twórców Kultury.

Trzeciego grudnia na placu przed Grajewskim Centrum Kultury mieszkańcy Grajewa mogli nabyć ozdoby świąteczne, upominki, pieczywo, miody i inne produkty pszczele z rodzinnej pasieki.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko promujące nowo otwarty w naszym mieście sklep Spiżarnia. Aromatyczne mieszanki herbat m. in. piernikowej, przy kominku, z czerwonych pomarańczy wabiły przechodniów zapachem i zachęcały do degustacji. Ciekawą alternatywą dla zwolenników kofeinowego napoju były kawy o smaku kokosowym i czarnej porzeczki. Bożonarodzeniowy nastrój podtrzymywały dobiegające z głośników dźwięki kolęd i popularnych świątecznych piosenek.

Tego dnia w Czytelni dla Dorosłych rozpoczął się Kiermasz Starej Książki. Bibliofile za symboliczną kwotę kupowali interesujące ich tytuły. Najczęściej sięgano po powieści społeczno-obyczajowe, kryminały, romanse oraz klasykę literatury polskiej.

Kiermasz Starej Książki potrwa do 10.12. 2016 r.

Serdecznie zapraszamy !

Komentarze (2)

Czemu zawsze piszecie ze cos bylo a nie ze bedzie,?????

Ha ha ha no jak trafnie, zawsze tak myślałam a nigdy nie napisałam! Naprawdę coś w tym jest, może nie wszystkie informację docierają na czas.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.