Sport

  • 19 komentarzy
  • 19148 wyświetleń

Kick-boxing w ZSM nr 1

Wzmocnienie psychiki, rozwój fizyczny, nauka samoobrony - to wszystko ćwiczy regularny trening kick-boxingu. Od trzech lat miłośnicy tej dyscypliny sportu trenują w ZSM nr 1 w Grajewie. Właśnie rozpoczął się kolejny nabór.  

Kick-boxing to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportu w Polsce. W Poznaniu, Krakowie, czy Warszawie powstają już zawodowe kluby. W województwie podlaskim Kick-boxing również cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W Grajewie od trzech lat zajęcia z KB prowadzi Ernest Więch, trener z uprawnieniami PZKB.

- Wbrew pozorom to bezpieczny sport, od kiedy prowadzę zajęcia żaden z trenujących nie odniósł kontuzji. Do treningu zachęcam szczególnie dzieci i młodzież. Kick-boxing oprócz szybkości i elementów samoobrony, kształtuje także charakter, determinację, czy dyscyplinę życiową. Dodatkowo na treningach wykonujemy sporo ćwiczeń korygujących wadę postawy - mówi Ernest Więch, trener UKS ”Wilk” – sekcja Kick-boxing.

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek w sali gimnastycznej ZSM nr 1, przy ul. Szkolnej 12. Zawodnicy podzieleni są na trzy kategorie wiekowe: początkujący młodsi (10-14 lat) – treningi godz. 16.30-17.30,  początkujący starsi (od 15 lat) – godz. 17.30-18.30 oraz grupa zawodnicza – godz. 18.30-19.30.  

Warto dodać, że zajęcia odbywają się m.in. dzięki pomocy dyrektora szkoły Dariusza Latarowskiego, który na czas zajęć użycza salę gimnastyczną. 

Zapisy na treningi – Ernest Więch, trener z uprawnieniami PZKB, tel. 0513 098 727


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

środa, 6 grudnia 2023

Grajewo. III liga futsalu (8.12)

Komentarze (19)

karolina fajnie wyszłaś na tych zdjęciach

gorąco polecam naprawde warto

a ile to kosztuje ?

o boshe jakie piekne fotki

najfajniejszy to jej ten pann....Pozdrowienia dla pana...:)

30 zł za miesiąc. Moim zdaniem to sie opłaca, napewno najlepiej chodzic na kick boxing niz na te karate (beznadzieja;/;/)

jeden chłopaczek kuba

naprawde warto na to chodzic

fajne są te zajecia

oo..nasza boska sala:D

Co to same dzieci!? A dla 24latka znalazloby sie miejscie? Ile to kosztuje?

KickBoxing w Grajewie prowadzony przez Ernesta W. jest jednym slowem luxx wiem bo sam juz troche na to chodze wiec mam o tym pojecie...nigdzie sie nie nauczylem tyle co na kickboxinu nie tylko ciosow ale takze i wykreowalem sobie charakter...naprawde wartooo!! kosztuje to 30zł miesiecznie!!

do Krzysztof: nie ma problemu, każdy może chodzić

do KickBoxing: hymmm... a na co jszcze chodziles??

mam pytanie do instruktora ile to jest płatne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a sprzet to tzeba kupic czy jest wyporzyczany

Ernest zajął 3 miejsce w Polsce więc warto do niego chodzić , chodzę już pół roku i wiele sie nauczylem

Mam pytanie odnosnie okresu wakacyjnego, czy odbywaja sie treningi czy dopiero od wrzesnia??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.