środa, 17 lipca 2024

Sport

  • 10 komentarzy
  • 13934 wyświetleń

Kickbokserzy na obozie

W Rajgrodzie na terenie gimnazjum, w dniach 24.06 – 1.07. br. odbył się obóz sportowy, który miał na celu pogłębić wiedzę związaną z Kick – boxingiem. Wzięli w nim udział kick - bokserzy z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wilk” z Grajewa, a także trener i zawodnicy zaprzyjaźnionego KS Zamek Kurzętnik. Dzięki licznym treningom zawodnicy uprawiający tę dyscyplinę sportu podnieśli swoje umiejętności. Mieli również okazję spędzić w gronie przyjaciół część wakacji.

Wyrazy uznania na pewno należą się trenerowi gości. Leszek Jobs swoją wiedzą wzbogacił program treningowy. Trener UKS „Wilk”  Ernest Więch kieruje też podziękowania w stronę dyr. ZSM nr 1 w Grajewie Dariusza Latarowskiego, wygospodarował on środki na ten cel i taki obóz mógł się odbyć.

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

poniedziałek, 15 lipca 2024

Rajgród. Nocny Turniej Piłki Nożnej 2024

Komentarze (10)

Siemka justynko Grądzka Pozdro
:):):):):):):):)

Pozdroo dla Wieczorka i Kaczorka :*

oo i moje ziomy są xD pozdro dla nich :P

Przepraszam mam pytanie : Czy można dołączyć do tej grupy?Ale uprzedzam że nie miałam styczności nigdy z tym sportem,a chciałabym go zacząć trenować.Czy istniejeje taka możliwość?

od września rusza nabór kazdy może trenowac wystarczy chcieć.do zobaczenia na trerningach : )

pozdrowienia dla wszystkich kturzy cwiczo i wierzo w sport wiec trzymajcie sie

pozdrawiam dwoch Łukaszy xD Ernesta Kryche Kamila Wieczorka Miska Kozika Rogala Patryka Chorosza dwoch Zabielow i kapitana Mikiego :D hehe pozdro all... oboz byl the best :))

pozdro dla kaminiaka:)

Gratulacje Ernest!!!
Dobra robota!!!

zachęcam każdego do trenowania tego sportu,poniewż jest świetny pod każdym względem sama go trenuję i mam z tego satysfakcję
we wrześniu zacznie się zgrupowanie a więc do zobaczenia!!!!ha ha ha @

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.