niedziela, 26 czerwca 2022

Kraj

Kibice usłyszeli zarzuty


Kibice Jagiellonii Białystok usłyszeli zarzuty: czynna napaść na policjanta

(mak)

Prokuratura w Tomaszowie Mazowieckim wszystkim pięciu zatrzymanym postawiła zarzut czynnej napaści na policjanta.

Pięciu osobom, które w niedzielę zatrzymała policja, prokuratura rejonowa w Tomaszowie Mazowieckim stawia zarzuty. Odpowiedzą za czynną napaść na funkcjonariusza policji. Grozi im za to od 1 do 10 lat więzienia.

Mężczyźni zostaną zwolnieni do domu. Muszą się jednak regularnie stawiać na komisariacie. Dostali też zakaz opuszczania kraju.

W sobotę trzy autokary z Białegostoku jechały na mecz z GKS Bełchatów. Po drodze kibice Jagiellonii okradli stacje benzynową niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego. Na miejsce wezwano policję. 130 osób zostało wylegitymowanych. Skradziony towar kibice musieli zwrócić do sklepu i za niego zapłacić.

Kilka najbardziej agresywnych osób policjanci zatrzymali. Resztę odesłali do domu. Ale ci nie zamierzali odjeżdżać. Wysiedli z autobusu i pieszo szli w kierunku komendy. Wtedy mundurowi zorganizowali blokadę i dopiero pod eskortą odesłali autokary do Białegostoku. Akcja policja trwała do rana.- www.poranny.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.