niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 6 komentarzy
  • 12177 wyświetleń

"Kibice dla Szpitala"

Fundacja na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego, Stowarzyszenie Kibiców Warmii Grajewo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Grajewie oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Grajewie zaprosili mieszkańców Powiatu Grajewskiego w dniu 19 kwietnia 2009 r. do udziału w imprezie charytatywnej pod hasłem ,,Sport dla zdrowia – kibice dla szpitala”.                 
Zasadniczym elementem imprezy był III Turniej Halowej Piłki Nożnej rozegrany w hali MOSiR w Grajewie. Rywalizację piłkarską urozmaiciły układy taneczne i pokazy sportowe wykonane przez uczniów Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Grajewie.  Drużyny uczestniczące w rozgrywkach przekazały zebrane pieniądze na zakup sprzętu medycznego.  W hali  MOSiR można było zmierzyć bezpłatnie ciśnienie krwi oraz poziom cukru we krwi.   
 
          Wyniki turnieju 19.04.2009r.
1. Stolarnia ,,Zbigniew Karwowski”  w  Prostkach
2.  Urząd Miasta Grajewo
3.  ,,Zespół Zdrowie”
4.  NSZZ ,,Solidarność”
5.  ,,Gromet”  Sp. J.
6. Stowarzyszenie Kibiców Warmii Grajewo
7.  PHU ,,RAJ” w Grajewie
8.  Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie
  
Raz jeszcze udowodniliśmy sobie, że można się zjednoczyć, jeżeli chodzi       o sprawy ważne z punktu widzenia każdego człowieka. Zdrowie jest przecież skarbem bezcennym. Dzisiejszy turniej p.h. ,,Sport dla zdrowia-kibice dla szpitala jest tego dowodem. Chciałabym przypomnieć,że dochód  z turnieju zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego. W imieniu organizatorów wyrażam wdzięczność wszystkim ofiarodawcom za hojność i okazaną szpitalowi pomoc. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w różnoraki sposób przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia – mówiła A. Rutkowska Prezes Zarządu Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego .
 
 
   

Patronat nad zawodami objął Starosta Powiatu Grajewskiego.
"Kibice dla Szpitala 2008"

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (6)

wstęp za free?

a to na miejscu się zapisuje czy można zadzwonić

ładnie tańczyłyśmy ;d ?

tylko ukradły układ z zespołu Turbo ;]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.