środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 11615 wyświetleń

Karuzela stanowisk w policji

Młodszy inspektor Paweł Szyperek, dotychczasowy I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie 18 listopada br. został  nowym komendantem Komendy Powiatowej Policji w Ełku. Swoją służbę w Policji rozpoczął 13 marca 1991 r. Pełnił ją na różnych stanowiskach w pionie prewencji, najpierw w Oddziale Prewencji  Policji w Białymstoku, a następnie w Wydziale Prewencji i Sztabie Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, gdzie osiągnął stanowisko zastępcy naczelnika Sztabu. Był pierwszym zastępcą komendanta powiatowego Policji w Mońkach.


Na chwilę obecną pełniącym obowiązki I Zastępcy Komendanta został nadkom. Tomasz Kuprewicz. Pracę w policji rozpoczął w 1995 roku w augustowskiej komendzie w pionie kryminalnym. 1 lutego 2006 roku został przeniesiony do Komendy Powiatowej Policji w Sejnach.  Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Nadkom. Tomasz Kuprewicz ma 41 lat, jest żonaty, ma trójkę dzieci. Interesuje się wędkarstwem i sportem. 


Przypomnijmy grajewska formacja od sierpnia br. pozostaje bez szefa. W październiku br. pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego został mł. insp. Wiesław Mursztyn.

Komentarze (12)

no cóż, zamęt, mętlik, bałagan brak perspektyw ławka kadrowa jest coraz krótsza.

karty w dalszym ciągu w rozdaniu:)

, a gdzie Panowioe w czerni, cos nie tak.?

Szkoda że tak porządny człowiek odszedł do Ełku wyrazy pełnego szacunku Panie Komendancie

Do Grajewa z Augustowa powinni przenieść jeszcze wszystkich Panów Naczelników i Kierowników byłoby kompleto

Co tu jest grane panie Zieliński.? Grajewo jest jak przedpokój w rozdawanie stanowisk. Krótkie doświadczenie na stanowisku zastępcy komendantów i poszedł na komendanta do innej jednostki. W Mońkach ile miesięcy był tym zastepca? Zycie jak w filmie. Jak u Pana Boga za piecem.. " czemuś Ty mi nie gadał że Ci się ona podoba sie ..."

Wygląda na to że w Grajewie nie ma zupełnie ludzi na kierownicze stanowiska ale nie dziwmy się rządami Pana "mistrzostwo świata" a to się będzie mściło do końca świata

Do obserwator.
Może wystarczyłoby kilku naczelników i kierowników z Grajewa do Augustowa przenieść.

Jeden z naczelników już przebierał nogamo że zostanie zastępcą komendanta a tu masz babi placek.

A już jeden z naczelników przebierał nogami że zostanie zastępcą komendanta a tu klops zrzut z sejn.

Absolwent WSP wspaniale. I na tym edukacją się skończyła? Reszta to doświadczenie?

To to jeszcze nic zobaczycie jak się pojawią absolwenci szkoły ojca rydzyka. Służba będzie się zaczynała i kończyła uroczystą mszą, a w trakcie ze 2 spowiedzi trzeba będzie zaliczyć.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.