Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 14608 wyświetleń

Karol w krajowej 4

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczuczynie przystąpiła do IV edycji kampanii "Zachowaj Trzeżwy Umysł" organizowanej przez Fundację "Trzeźwy Umysł" Stowarzysznia Producentów i Dziennikarzy Radiowych pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu.

W ramach czterech konkursów indywidualnych: "Co zrobisz gdy wygrasz?", "Mierz wysoko", "Jak wypocząć z trzeźwym umysłem", "Napisz do Dudka" nagrodzono uczniów Szkoły Podstawowej w Szczuczynie: Natalię Ribalow, Arkadiusza Zamojskiego, Ewelinę Trzonkowską, Ksenię Wojno - Orańską i Rafała Niebrzydowskiego oraz Publicznego Gimnazjum: Mariolę Ławską ( w dwóch kategoriach), Jacka Pieńczykowskiego, Wojciecha Szymanowskiego, Weronikę Nagel.

W konkursie zbiorowym "Ja wśród innych" nagrodę w postaci gry profilaktycznej otrzymały: Szkoła Podstawowa oraz klasa Marioli Ławskiej z Publicznego Gimnazjum.

Największy jednak sukces odniósł Karol Bzura z Niedźwiedzkich - uczeń Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie, który został laureatem konkursu na projekt pocztówki "Jak wypocząć z trzeźwym umysłem". Karol wziął udział w uroczystości finałowej tegorocznej kampanii w czwartek 15 września br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbierając nagrodę w postaci radiomagnetofonu.

W tym uroczystym dniu Karolowi towarzyszyli: Burmistrz Miasta - Waldemar Szczesny, Dyrektor Publicznego Gimnazjum - Wanda Szczesna oraz koordynator akcji na terenie szkoły Hanna Szymanowska.
(B. Paszkowska)
fot. Hanna Szymanowska

Komentarze (5)

gratulacje i powodzenia laureatowi konkursu,

Gratulacje dla nauczycieli: Pani Dyrektor i Pani Koordynator, bo tylko dzięki nim dzieci uczestniczyły w konkursie.
I nareszcie mamy Burmistrza, który interesuje się czymś więcej niz pracą zza biurka. Dziękujemy Panie Burmistrzu!

gdybym bral udzial tez bym wygral a tak to mój brat heh

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.