sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 16990 wyświetleń

Karambol na ul. Kopernika


26.07.2011 r., Grajewo (DK 61)


Przed godziną 12.00 na ul. Kopernika doszło do zderzenia czterech pojazdów. Kierujący reunalt mieszkaniec Rajgrodu nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w tył opla, którym kierował mieszkaniec Warszawy. Z kolei ten uderzył w corsę, którą kierował również mieszkaniec Warszawy. Corsa natomiast wjechała w stojącą przed nią ciężarówkę. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia.Został zatrzymany w miejscowości Rajgród. Okazał się nim 39 - letni mieszkaniec Rajgrodu. Był on w stanie nietrzeźwości badanie alkomatem wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu

- informuje oficer prasowy KPP w Grajewie


fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

a wszystko dzięki naszej super sygnalizacji świetlnej. Super korki Dziękujemy.

nie mogli juz na lotos pojechać ustać jak ludzie...

Chłopie sygnalizacja nic tutaj nie jest winna. Widzisz ile codziennie przez Grajewo przewala się samochodów??? Jedynym wyjściem jest obwodnica. A burmistrz i tak przynajmniej podjął jakąś próbę i już z Łomży na Ełk łatwiej jest skręcić. Obecny się stara i coś robi, nie jak poprzednik...oby tylko na samych staraniach się nie skończyło i w miarę szybko widoczne będą efekty.

to nie tylko wina sygnalizacji ale tej zielonej małej lokomotywy która niewiadomo poco jeżdzi za przejazd i z powrotem nie ciągnąc żadnych wagonów

karambol hehe dobre

Hehe starania burmistrza należy docenić,bo przecież łatwiej się jeździć na Ełk,raz na 4 lata zmienić organizację świateł i już jest cacy:)

przez ta zmianę świateł to w Grajewie się robią straszne korki a przed zmiana nie było aż tak duże.

tylko że jak światła nie działają to kierowcy sobie sami lepiej radzą i korkow nie ma!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.