Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 13660 wyświetleń

Kamieniami w autokar !

Grajewo, ul. Kopernika   godz. 19.30
Nieznani sprawcy obrzucili kamieniami autokar wypełniony kibicami drużyny piłkarskiej Wigry Suwałki. Kibice z Augustwowa i Suwałk wracali z wygranego meczu, który odbył się w Pułtusku z tamtejszą Nadnarwianką Pułtusk.
 
Policja szuka sprawców oraz świadków zdarzenia.

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (12)

Ok. godz. 19.45 w okolicach grajewskiego kina było widać jak od strony skrzyżowania biegła krzykliwa ekipa kilku chłopaków, którzy zbiegli schodami na ulicę Dolną. A że nasze kino jest podobno monitorowane również z zewnątrz, to może warto przejrzeć te taśmy, może coś tam uchwyciły.

O_o to u mnie pod domem :d ehehhe

warmia my z wami my powodzenia jutro chlopaki oby 3 punkty w grajewie

stego co mi wiadomo to byli tylko i wyłoncznie kibice z suwałk. a tak wogle to wczoraj po miescie jezdziły samochody na numerach rejestracyjnyh z BIałegostoku.

Ludzie jaki augustów?? Wigry nie mają nic wspulnego ze spardą...

a z tego co mi wiadomo to codziennie przez grajewo jeździ pełno samochodów na białostockich blachach

Grajewska "INTELIGENCJA"


Dlaczego policja przyjechała dopiero po kilkunastu minutach od zgłoszenia? Nie ma policjantów w Grajewie?Dlaczego musieli przyjechać policjanci z Rajgrodu?

"kibice z suwalk i augustowa" haha jezeli nie wiecie sie nie odzywajcie

Hymm... Co nieco widziało sie tego dnia..... Prawda było to wieczorem.. I dlatego nie widac było twarzy

było... minęło... po co wnikać ;]

Takie rzeczy to tylko w Grajewie... dno społeczne daje o sobie znać. Porażki życiowe wywołują frustrację i albo deprechę albo agresję wobec całego świata. Chłopaki... nie lepiej się schlać bełtem i spokojnie spać?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.